Chameleoon

Pripojenie API - aktivácia se vykonává podľa nápovedy.

Viace o Chameleoon

Nebaví vás už prepisovať objednávky alebo čísla objednávok do e-shopu? Skúste to jednoducho a efektívne. Chameleoon je webová aplikácia, pomocou ktorej môžete jednoducho a rýchlo vytvárať objednávky prepravy a tlačiť expedičné štítky v jednej administrácii.

Ako funguje hromadná expedície?

Ako môžete ľahko skontrolovať odbavenie objednávky?

Čo doplnok umožní?

 • Šetrí čas pri spracovávaní objednávok
 • Eliminuje chyby pri prepisovaní
 • Flexibilita pri zmene kuriéra
 • Spoločné prostredie pre všetkých kuriérov
 • Sekvenčné alebo hromadné spracovanie objednávok
 • Tlač štítkov A6 alebo 4 na A4
 • Validácia údajov
 • Zmena stavu objednávky
 • Zápis sledovacieho čísla
 • Sledovanie zásielok (doručená, na ceste, nedoručená)
 • Napojenie jedného alebo viac e-shopov z jednej administrácie

Základné vlastnosti

Aplikácia Chameleoon má navrhnuté prostredie pre vytváranie objednávok prepravy do rôznych kuriérskych spoločností. V aplikácii sú implementované prepravné spoločnosti využívané na slovenskom trhu.

Validácia údajov – je samozrejmosťou, ak by nejaký údaj chýbal alebo bol nesprávne vyplnený, Chameleoon na to upozorní a môžete ho editovať priamo v aplikácii.

Tlač štítkov – po vytvorení objednávky prepravy si v aplikácii môžete vytlačiť štítok a nalepiť ho na balík.

V aplikácii sú na expedíciu vytvorené dva moduly. Podľa preferencií zákazníka si môže vybrať modul Hromadnej expedície alebo Kontroly výdaja tovaru.

V hromadnom spracovaní môže používateľ vytvoriť desiatky až stovky objednávok prepravy a to len za pár sekúnd. Objednávky, ktoré chce expedovať, môže užívateľ obmedziť dátumovým rozsahom. Po načítaní objednávok je možné vytlačiť niekoľko expedičných štítkov naraz.

V procese kontroly výdaja tovaru sa objednávky dajú skontrolovať prostredníctvom čítačky čiarových kódov, čím sa zaručí, že nedôjde k zámene vyexpedovaného produktu (napr. z dôvodu inej veľkosti, farby, množstva balenia,...) a užívateľ svojím zákazníkom odošle tovar podľa objednávky.

Sledovanie zásielok – po vyexpedovaní tovaru sa v e-shope do objednávky zapíše číslo balíka, zmení sa stav objednávky, čo umožní koncovému zákazníkovi sledovať svoju zásielku. V rozhraní aplikácie Chameleoon si môžete jednoducho a rýchlo vyfiltrovať vyexpedované objednávky a zistiť, či je už objednávka napr. na ceste, doručená, nedoručená...čo vám dáva prehľad o balíkoch.

Prehľad – pre tých zákazníkov, ktorí chcú mať prehľad o vyexpedovaných balíkoch, aplikácia ponúka aj prehľady a štatistiky za jednotlivé obdobia.

Pre koho je doplnok určený?

Pre malé, stredné aj veľké e-shopy, ktoré si chcú svoj proces expedície zjednodušiť a automatizovať. Chameleoon je navrhnutý tak, aby ste z jedného rozhrania dokázali vyexpedovať aj z viacero e-shopov naraz, bez nutnosti ďalších prihlasovaní a preklikávaní.

Zákazník platí len za to, čo vyexpeduje.

Prečo si vybrať tento doplnok?

Ak si chcete zjednodušiť expedovanie tovaru alebo skontrolovať tovar pred odoslaním, tak doplnok je práve pre vás. Expedujte jednoducho a rýchlo. Svoj čas môžete venovať dôležitejším veciam.

Nový e-shop má službu celý mesiac zadarmo + 5€ bonus kredit. Za vyskúšanie nič nedáte.

Blog: V čom vám a vášmu e-shopu pomôže novo napojený Chameleoon?

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.