Systém UPgates umožňuje

  • Ručný export objednávok v CSV do systému eLogist

Viac o ComGate eLogist

V spolupráci s ComGate vám ponúkame možnosť sústrediť sa na online podnikania a starosti s logistikou objednávok zveriť špecialistom.

Skladová logistika pre e-shopy (fulfillment) zabezpečuje skladovanie tovaru, kompletizáciu objednávok, balenie a doručenie tovaru k zákazníkovi. Tovar e-shopu je skladované v jednom z logistických centier ComGate. E-shop je prepojený so skladovým systémom, takže pokyny na balenie a expedíciu tovaru prebiehajú na pozadí, úplne automaticky. Prevádzkovateľ e-shopu má tak voľné ruky pre marketing, výber nového sortimentu a ďalší rozvoj svojho podnikania.

Výhody externý skladovej logistiky ComGate

  • Zníženie fixných nákladov

Využívate a platíte len takú plochu skladu, akú naozaj potrebujete. Neplatíte ani mzdy zamestnancov, len za prácu za odbavenie jednotlivých zásielok. Minimalizujete tak svoje fixné náklady.

  • Zvládanie výkyvov a špičiek

Vďaka flexibilnej skladové ploche a dostatočnej kapacite tímu fulfillment ComGate zvládnete sezónne špičky vášho e-shopu: návrat do školy, Vianoce alebo iná udalosť nebude mať vplyv na rýchlosť doručenia vašich objednávok zákazníkom.

  • Všetko pod kontrolou a online

Sklad máte pod kontrolou prostredníctvom on-line systému. Vybavovanie objednávok z e-shopu prebieha vďaka on-line napojenie automaticky. Aj ďalšie operácie, ako je naskladnenie nového tovaru alebo vybavovanie reklamácií, riešite cez internet.

  • Úspory na obalovom materiáli i doprave

Nemusíte sa starať ani o nákup obalového materiálu, skladové a manipulačnej techniky alebo evidenciu dobierok. Dopravu nakupuje ComGate vo veľkom, a tak s nami získate priaznivé ceny za doručenie tovaru k zákazníkom v ČR, na slovenskom i po celej Európe.

O ComGate 

Skladovú logistiku pre e-shopy ComGate poskytuje viac ako 10 rokov. Aktuálne využíva 12 800 m2 skladovej plochy v logistických centrách v Prahe, Bratislave a Týništi nad Orlicí. Pre viac informácií navštívte webové stránky Logistiky ComGate.