Conviu

  • Transformácia dodávateľských feedov do dátového súboru UPgates - nápoveda.

Conviu vie spracovať dáta od dodávateľov v akomkoľvek formáte - najčastejšie to býva XML, TXT, XLS alebo CSV. Môžete ho nechať pracovať samostatne, ale keď chcete, môžete vstúpiť do kuchyne, kde sa zo vstupných dát tvorí obsah vášho e-shopu, a tam si dáta ľubovoľne upravovať.

Koľkokrát denne sa majú dáta z dodávateľských feedov aktualizovať? A v koľko hodín? To si určíte sami tak, aby na to pekne nadväzovali importy do iných systémov alebo aktualizácie dát vo vašom e-shope.

Napojiť samozrejme môžete ľubovoľný počet dodávateľov, aby ste získali najlepšiu možnú dostupnosť tovaru. A vieme, že čo dodávateľ, to vlastný pohľad na stromovú štruktúru sortimentu.

V Conviu ľahko nastavíte pravidlá pre prepis kategórií dodávateľa na kategórie vášho e-shopu. Podobne môžete prepisovať skladovú dostupnosť a dokonca aj prepočítavať ceny podľa marže dodávateľa. Conviu vie tiež zjednotiť parametre produktov z dát všetkých dodávateľov.

Nové produkty vo feedu dodávateľa tak môžete smelo poslať na svoj web - automaticky so správnou cenou, parametre, dostupnosťou a v správnej kategórii.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.