Czech Logistic

Využívate obchodnú platformu Upgates a kuriérske služby Czech Logistic, ale premýšľate, ako zlepšiť proces spracovania a odosielania objednávok? Zvážte prechod na správcu objednávok BaseLinker. Proces integrácie trvá len chvíľu. Správca objednávok je základná funkcia systému, ktorá vám pomôže automatizovať prípravu zásielok a urýchliť proces expedície. Môžete tiež pripojiť ďalšie obchody a dopravcov a spravovať ich z jedného miesta.

Prečo integrovať obchod Upgates a kuriéra Czech Logistic do nášho systému?

  • BaseLinker maximálne zjednodušuje proces odosielania - balíky možno odosielať hromadne bez vášho vstupu vďaka automatickým akciám. Nastavte systémové pravidlá, ktoré určia, ktorého dopravcu použiť, napríklad v závislosti od hmotnosti alebo konkrétneho tovaru.
  • Systém za vás vygeneruje štítky a prepravný zoznam a odošle ich priamo do tlače.
  • Pomôže vám aj pri komunikácii so zákazníkmi - pripravte si šablóny e-mailov a SMS a BaseLinker ich v určených situáciách odošle vašim zákazníkom. V takomto oznámení môže zákazník dostať číslo zásielky spolu s odkazom na sledovanie. Aktuálny stav balíka sa zobrazí aj na stránke s informáciami o špeciálnej objednávke.
  • BaseLinker bude automaticky reagovať na zmeny stavu zásielky, napr. vás bude informovať o problémoch s doručením alebo pošle ďakovný e-mail/SMS zákazníkovi, ktorý si práve vyzdvihol zásielku.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.