Děkovačka

  • Affiliate program na podporu predaja.
  • Za registráciu ani za prevádzku systému neplatíte nič.
  • Získate zákazníkov, ktorých nemôžete získať zo žiadneho iného marketingového kanála. 
  • Zaručené bezkonkurenčné zľavové ponuky - nikdy neprivediete zákazníkov do konkurenčného e-shopu. 
  • Integrácia vďakyvzdania trvá 2 minúty. Deň vďakyvzdania rozšíri vašu e-mailovú marketingovú databázu.
  • Od prvého dňa partnerského programu môžete získavať zákazníkov.

Ďakovačka je český nástroj, ktorý by sa dal nazvať aj “sieťou e-shopov”. Princíp celého systému spočíva v zdieľaní zákazníkov medzi navzájom nekonkurenčnými e-shopmi. V skratke, keď zákazník nakúpi na vašom e-shope sú mu ponúknuté zľavové kódy z iných k vám nekonkurenčných e-shopov. To isté sa potom deje na všetkých ostatných zapojených e-shopoch v systéme Ďakovačka. 

Cena je tiež priaznivá, je totiž nulová. Neplatíte poplatky za registráciu ani za účasť na systéme. Jediné, čo platíte je affiliate provízia, ktorá plynie z využitia zľavového kódu zákazníkom.

Viac informácií o tom, ako Ďakovačka funguje a ako systém vyzerá sa dozviete na blogu Ďakovačky.

Príklad použitia Ďakovačky:

Zákazník si nakúpi na e-shope so športovým vybavením, ktorý ale nepredáva suplementy. Na ďakovacej stránke je mu potom ponúknutá zľava na suplementy iného e-shopu. A zase naopak na ďakovacej stránke e-shopu so suplementmi je zákazníkovi ponúknutá zľava na športové vybavenie. 

Zákazník, ktorý nakupuje športové vybavenie bude mať pravdepodobne záujem o suplementy a doplnky stravy. Zvyšuje sa tak konverzný pomer bez toho, aby bola ovplyvnená lojalita zákazníka. Ďakovačka je vhodná pre e-shopy ale aj pre predajcov služieb. Ďakovačka nezasahuje do nákupného procesu a neovplyvňuje tak objednávky, alebo lojalitu zákazníka voči Vášmu e-shopu.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.