Děkovačka

Děkovačka je český nástroj, ktorý by sa dal nazvať aj "sietí e-shopov". Princíp celého systému spočíva v zdieľaní zákazníkov medzi navzájom nekonkurenčnom e-shopy. V skratke, keď zákazník nakúpi na vašom e-shope sú mu ponúknuté zľavové kódy z iných k vám nekonkurenčným e-shopom. To isté sa potom deje na všetkých ostatných zapojených e-shopoch v systéme Děkovačka. 

Cena je tiež priaznivá, je totiž nulová. Neplatíte poplatky za registráciu ani za účasť na systéme. Jediné čo platíte je affiliate provízie, ktorá plynie z využitia zľavového kódu zákazníkom.

Viac informácií o tom, ako ďakovačku funguje a ako systém vyzerá sa dozviete na blogu Děkovačky.

Príklad použitia Děkovačky:

Zákazník si nakúpi na e-shope so športovým vybavením, ktorý ale nepredáva suplementy. Na ďakovacej stránke je mu potom ponúknutá zľava na suplementy iného e-shopu. A zase naopak na ďakovacej stránke e-shopu sa suplementy je zákazníkovi ponúknutá zľava na športové vybavenie. 

Zákazník, ktorý nakupuje športové vybavenie bude mať pravdepodobne záujem o suplementy a doplnky stravy. Zvyšuje sa tak konverzný pomer bez ale bola ovplyvnená lojalita zákazníka. Ďakovačku je vhodná pre e-shopy ale aj pre predajcov služieb. Ďakovačku nezasahuje do nákupného procesu a neovplyvňuje tak objednávky, alebo lojalitu zákazníka voči Vášmu e-shopu.

Výhody Děkovačky: 

  • Funguje čisto na affiliate províziu - neplatíte nič za registráciu alebo za vedenie systému.
  • Získate zákazníkov, ktoré nie je možné získať z iného marketingového kanála.
  • Garantuje bezkonkurenčnosť zľavových ponúk - nikdy nebudete privádzať zákazníkov konkurenčnému e shopu.
  • Integrácia Děkovačka zaberie 2 minúty. Děkovačka rozširuje databázu e-mail marketingu.
  • Od prvého dňa vášho affiliate programu, môžete získavať zákazníkov.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.

    references-list-new