Depoto

  • Online skladový a prepravný systém.
  • Špedičná aplikácia na efektívne balenie zásielok
  • Úspora 2 hodín práce na jedného skladníka mesačne.
  • Odoslanie balíka za najnižšiu možnú cenu v ultra rýchlom čase s minimom nepresností.

Aplikácia Depoto vám umožňuje moderným spôsobom sledovať vaše zásoby. Možnosť prevádzkovať viac skladov, viac predajní napojených na jeden sklad, evidovať skladové pozície, rezervácie položiek, podporovať exspirácie, dávky pre výrobky.

Používame inteligentnú logiku využívajúcu kombinácie FEFO, FIFO atď. Rezervácie vytvárame tak, aby ste jeden výrobok nepredávali viackrát. Podporujeme čítačky údajov pre príjem, výdaj, doobjednávanie, inventarizáciu, čiastkové inventúry, vychystávanie položiek do objednávok.

Dodávame kompletné logistické riešenie od kompletizácie cez balenie až po tlač expedičných štítkov českých dopravcov - všetko v jednom systéme. Depoto má aj pokladničnú aplikáciu, ak máte kombináciu e-shopu a kamenných predajní.

Prečo používať nadstavbu?

Zavedením procesov, ako sú polohované sklady, riadené vychystávanie, skladové čítačky pre príjem / výdaj / inventúru / kompletizáciu, dvojitá kontrola expedície a priame prepojenie s dopravcom, môžete mesačne ušetriť hodiny času v sklade.

Pre koho je určený?

Pre stredné a veľké e-shopy, ktoré chcú efektívne využívať čas zamestnancov skladu, znížiť chybovosť a celkovo nastaviť skladové a logistické procesy, ktoré umožnia rast a prípadne expanziu na ďalšie trhy. 

Čo tento doplnok umožňuje?

Obojsmerný prenos objednávok, produktov, zákazníkov.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.