Ergotep

  • Kompletné plnenie pre e-shopy.
  • Skladovanie a distribúcia, doprava, služby zákazníkom, call centrum.

Plnenie je jednou z hlavných silných stránok spoločnosti. Zahŕňa súbor služieb, ktoré tvoria dokonalý celok pre hladko fungujúci a ziskový e-shop. Roky skúseností posunuli naše zručnosti o krok ďalej. Vďaka tomu môžeme našim obchodným partnerom ponúknuť spoľahlivú spoluprácu, ktorá e-shopom zabezpečí priaznivú budúcnosť.

Nahliadnite do srdca Ergotepu

Hanka vám predstaví celý proces skladovania a distribúcie. Váš tovar bude pod jednou strechou, prehľadne a starostlivo uložený. Máte prehľad a 100 % kontrolu nad svojím tovarom. Nechajte si dostatok času na predaj a marketing, skladovanie a distribúciu prenechajte nám.

Tovar od vás vyzdvihneme

Pravidelné skladovanie tovaru zabezpečíme za vás! Naši skúsení vodiči sú pripravení vyraziť v každej situácii a sú presní ako švajčiarske hodinky. Tovar naložíme a potom ho prepravíme do našich skladov. Okrem vlastných vozidiel spolupracujeme aj s externými dopravcami za atraktívne ceny.

Starostlivosť o zákazníkov

Back office e-shopu je dôležitou súčasťou pre hladký chod a rastúci rozvoj vášho podnikania. Zahŕňa nielen starostlivosť o zákazníkov, ale aj kontrolu skladovej dostupnosti, všetkých objednávok a vybavovanie prípadných sťažností.

Denne pomáhame až 300 zákazníkom

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.