GoPay

  • Platbu kartou.
  • Rýchle bankové prevody.
  • Pre využívanie služieb platobnej brány je potrebné najskôr kontaktovať GoPay ohľadom podmienok spolupráce.
  • Aktiváciu doplnku zaisťujúceho prepojenie platobnej brány s e-shopom vykonáte podľa nápovedy.

Viac o GoPay

GoPay je maximálne výkonná platobná brána, pripravená na všetky vaše potreby. Prijímať môžete až 56 platobných metód, vrátane Apple Pay, Google Pay, alebo Bitcoin. Platby kartou alebo online bankové platby sú samozrejmosťou.
Platby sú zabezpečené podľa najnovších 3D Secure štandardov a v súlade s PCI DSS Level 1, najvyššou úrovňou požiadaviek kartových asociácií Visa a Mastercard.

Prečo zvoliť GoPay?

Lepšie mobilný zážitok

Takmer 50% platieb je realizovaných z mobilných zariadení. Brána využíva prepracovaný dizajn, navrhnutý špeciálne pre mobily.

Brána do celého sveta

Platby zo zahraničia nie sú problém. Brána prijíma koruny, doláre, eurá, libry, poľské zloté, maďarské forinty, rumunské lei, bulharskej ľava a chorvátskej kuny. Je preložená do 13 jazykov.

Uloženie karty v bráne

Vďaka funkcii uloženie karty môžu zákazníci platiť na jedno kliknutie, bez nutnosti opisovať platobné údaje. Pokiaľ si zákazník uloží kartu na mobile, môže si ju ľubovoľne pomenovať alebo pre lepší prehľad priradiť farbu.

Prispôsobenie farieb

Vzhľad platobnej brány si môžete prispôsobiť svojmu brandu. Do platobného formulára si nastavíte svoje logo aj firemné farby.

Ďalšie funkcie, ktoré vám uľahčia prijímanie platieb

  • Platby cez odkaz
    Keď zákazník potrebuje platbu opakovať, pošlite mu do e-mailu odkaz na dodatočnú platbu. Vďaka odkazu zákazník nemusí opakovať celú objednávku znova.

  • Automatické aj manuálne vyúčtovanie
    Výplaty platieb si môžete nechať zasielať automaticky (podľa mesačné, týždenné alebo denné frekvencie) alebo môžete vykonať vyúčtovanie kedykoľvek ručne vo svojom účte.

Cenník

Cenník sa odvíja podľa vášho obratu, frekvencia platieb a typu predávaného tovaru alebo služby. Čím vyššia máte obrat, tým menej zaplatíte. Konkrétnu cenu, pripravenú na mieru vášmu podnikania, si dohodnete s naším obchodným špecialistom.


Demo brána

Chcete si platbu cez GoPay vyskúšať na vlastnú päsť? Choďte na demo. gopay.com a vyberte si platobnú metódu, ktorá vás najviac láka. Vyskúšať si môžete aj rozdiel medzi inline a redirect verzií. Pre mobilné platbu si otvoríte demo bránu na mobile.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.