Kaufland Global Marketplace

  • Napojenie cez Baselinker.
  • Napojenie prostredníctvom CSV feedu

Máte vlastný internetový obchod na Upgates a chcete zverejniť ponuky na Kaufland.de ? BaseLinker vám pomôže riadiť predaj spojením oboch kanálov do jedného systému. Integrácia funguje oboma spôsobmi, t. j. môžete rýchlo vypisovať a synchronizovať ponuky produktov na trhovisku, a to priamo pomocou skladu vášho obchodu, ako aj sťahovaním objednávok z Kaufland.de na ovládací panel BaseLinker (a ich následným preposielaním do Upgates).

Rozhodnite sa, kde sa budú spracovávať objednávky z trhoviska a obchodu - či v BaseLinker alebo v paneli Upgates. Zvážte správu všetkých svojich predajov v aplikácii BaseLinker od začiatku, pretože možno budete chcieť prepojiť viacero účtov na trhovisku a platforiem obchodov, keď vaše podnikanie porastie. Systém výrazne urýchľuje proces vybavovania objednávok pomocou inovatívnych nástrojov, ako je asistent pre kompletizáciu a balenie a automatizované činnosti.

Objavte ďalšie funkcie integrácie Kaufland.de s Upgates v BaseLinker:

  • Synchronizácia zásob medzi obchodom a trhoviskom
  • možné automatické ukončenie ponuky, ak výrobok nie je na sklade, ako aj automatické opätovné objednanie po doplnení zásob.
  • automatická synchronizácia cien medzi trhoviskom a obchodom vrátane možnosti nastaviť vlastné pravidlá tvorby cien medzi nimi
  • preposielanie objednávok z Kaufland.de do Upgates (môžete ich ďalej spracovať v obchode alebo spracovať všetky objednávky v BaseLinker)

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.