Lemonero

 • API prepojenia na chytré financovanie Lemonero.
 • Pre využívanie služieb je potrebné najskôr kontaktovať Lemonero ohľadom podmienok spolupráce.
 • Aktiváciu doplnku zaisťujúceho prepojenie Lemonero systému s e-shopom vykonáte podľa nápovedy.

Doplnok môžete vyskúšať úplne nezáväzne a zadarmo. Po aktivácii vyhodnotíme výkonnosť vášho e-shopu a bez akéhokoľvek záväzku zistíte, na aké financovanie by ste dosiahli.

Sme revolučná fintech služba, ktorá prináša financovanie postavené na reálnej výkonnosti vášho e-shopu. Vďaka tomu u nás získate investičný kapitál do pár hodín a dostupnejšie než kdekoľvek inde a dostupněji než kdekoliv jinde. Zároveň však iba v takej výške, ktorú si môžete dovoliť. Na vyhodnotenie totiž používame umelú inteligenciu, ktorá stanovuje ponuku úveru objektívne na základe dát. A tiež preto u nás ničím neručíme. Celý proces vybavenia žiadosti navyše nezaberie viac ako 10 minút, vystačíte si s bežne dostupnými dokumentmi a schvaľujeme až 80% zo všetkých žiadostí.

Ako zákazníci hodnotia Lemonero

Príbehy a referencie našich klientov môžete nájsť v odkaze tu. Medzi e-shopy, ktoré využili náš investičný kapitál k rastu sa teraz môžete jednoducho zaradiť aj vy.

Ako na zariadenie úveru Lemonero behom 10 minút

 1. Aktivácia doplnku Lemonero v administrácii UPgates
 2. Vyhodnotenie na základe dát a výkonnosti e-shopu  
 3. Ponuka financovania, výber výšky úveru a dĺžky splátok
 4. Nahranie bežne dostupných dokumentov  
 5. Online podpis zmluvy
 6. Peniaze k investíciám máte na účte obratom

V čom je naše financovanie iné oproti úveru v banke?

 • Peniaze do 10 minút

Ako e-shopár na peniaze často nemôžete čakať. Pred sezónou potrebujete investovať do marketingu alebo skladových zásob ihneď. U nás vám proces zaberie pár minút, všetko vybavíte online z pohodlia domova. Peniaze navyše odosielame ihneď a využiť ich môžete na čokoľvek.

 • Len vo výške, ktorú si môžete bezpečne dovoliť  

Vďaka vyhodnoteniu umelou inteligenciou a na základe dát a výkonnosti vášho e-shopu garantujeme ponuku úveru iba v takej výške, ktorú si môžete bezpečne dovoliť. Aj vďaka tomu ničím neručíme. A to až do výšky 1 000 000 Kč so splátkami 3, 6 alebo 12 mesiacov.

 • Schválime až 80% žiadostí e-shopov o financovanie

So schvaľovaním žiadosti o úver si u nás nemusíte lámať hlavu. Prečo? Pretože rozumieme nielen vám, ale aj dátam a vášmu e-shopu. Nepotrebujeme po vás roky histórie a dokumentovania účtovných výkazov. Stačia vám bežne dostupné dokumenty.

Na čo môžete investičný kapitál využiť

Ako ste sa mohli dočítať vyššie, financie môžete využiť na čokoľvek. Nižšie ale nájdete najčastejšie spôsoby využitia, ktoré vás môžu inšpirovať.

Je pre vás Lemonero naozaj vhodné?

Špecializujeme sa poskytovanie úverov a investičného kapitálu e-shopom. Ak máte e-shop na platforme UPgates, neváhajte si aktivovať doplnok Lemonero. Behom chvíľky budete vedieť na akú výšku úveru dosiahnete.

Najčastejšie typy klientov využívajúce naše financovanie potom nájdete tu

Jaká data propojení využívá?

Lemoneo využívá propojení skrze API a využívá následující informace:
 • Produkty - stažení seznamu produktů, detail informace o produktu
 • Zákazníci- stažení seznamu zákazníků,
 • Objednávky- stažení seznamu objednávek, html objednávka, seznam stavu objednávek

Inštalácia

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.