Link With Ink - Tlač štítkov

  • Vytlačí etikety na produkty presne tak, ako potrebujete.
  • Cenovky, propagačné ceny, špecifické ceny, zložky, návody na použitie, parametre, logá, obrázky, piktogramy, akciové etikety, čiarové kódy, QR kódy alebo čokoľvek iné.

Link With Ink je on-line aplikácia na prípravu a tlač produktových etikiet. Počas pár kliknutí vytlačíte cenovky, akčné a merné ceny, zloženie, návody na použitie, čiarové a QR kódy, skladové označenie, parametre produktov, piktogramy, logá, obrázky alebo čokoľvek iné.

Prečo Link With Ink?

  • Pretože krásny štítok si vyberiete z katalógu, navrhnete sami, alebo ho pre vás pripravíme na mieru. Budú na ňom všetky potrebné informácie vr. logá, obrázkov a piktogramov.
  • Pretože produkty na tlač budete mať automaticky prenesené z Upgates a kedykoľvek pripravené na prácu. Žiadne ručné prepisovanie alebo prenášanie z Excelu a Wordu. Kliknite a tlačíte.
  • Pretože ku všetkému vám bude stačiť prehliadač. Zabudnite na preposielanie dokumentov e-mailom a inštaláciu zložitých programov.
  • Pretože Link With Ink je vyvinutý na mieru pre tlač produktových etikiet. Máme pokročilé nástroje pre jednotlivú i hromadnú tlač, dobré vyhľadávanie a množstvo ďalších funkcií.

Vyskúšajte Link With Ink zadarmo

Po aktivácii doplnku vás kontaktujeme a preberieme vaše potreby. Pripravíme vám šablóny štítkov, poradíme s nastavením aj s výberom tlačiarne a spotrebného tovaru. Potom dostanete mesiac zadarmo na otestovanie. To všetko od 399 Kč/mesiac.

Kedykoľvek sme vám k dispozícii na telefóne a e-maile, a radi si vypočujeme vašu spätnú väzbu.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.