MALL

Máte vlastný internetový obchod na stránke Upgates a chcete zverejniť ponuky v nákupnom centre ? BaseLinker vám pomôže riadiť predaj spojením oboch kanálov do jedného systému. Integrácia funguje oboma spôsobmi, t. j. môžete rýchlo uvádzať a synchronizovať ponuky produktov na trhovisku, a to priamo pomocou skladu vášho obchodu, ako aj sťahovaním objednávok z obchodného centra na ovládací panel BaseLinker (a ich následným preposielaním do služby Upgates) .

Rozhodnite sa, kde sa budú spracovávať objednávky z trhoviska a obchodu - či v aplikácii BaseLinker, alebo na ovládacom paneli Upgates. Zvážte správu všetkých svojich predajov v aplikácii BaseLinker od začiatku, pretože možno budete chcieť prepojiť viacero účtov na trhovisku a platforiem obchodov, keď vaše podnikanie porastie. Systém výrazne urýchľuje proces vybavovania objednávok pomocou inovatívnych nástrojov, ako je asistent pre kompletizáciu a balenie a automatizované činnosti.

Objavte viac funkcií integrácie obchodného centra so službou Upgates v aplikácii BaseLinker:

  • Synchronizácia zásob medzi obchodom a trhoviskom
  • možné automatické ukončenie ponuky, keď sa produkt v obchode vypredá, ako aj automatické opätovné objednanie po doplnení zásob.
  • automatická synchronizácia cien medzi trhoviskom a obchodom vrátane možnosti nastaviť vlastné pravidlá tvorby cien medzi nimi
  • presmerovanie objednávok z obchodného centra do Upgates (môžete ich naďalej spracovávať v obchode alebo všetky objednávky spracovať v BaseLinkeri).

Ďalšie možnosti

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.