Mentortools

 • Predaj digitálnych produktov - vytvorenie členskej sekcie, do ktorej majú zákazníci prístup po zakúpení produktu.
 • Posilnenie príjmov predajom doplnkových produktov.
 • Rozvoj imidžu značky a profesionálnej reputácie v odvetví. 
 • Ochrana pred sťahovaním vašich materiálov – e-kníh alebo videí.

Uvažujete nad tým vytvoriť online akadémiu, kde budete ponúkať svoje online kurzy alebo iné digitálne produkty?

Softvér Mentortools vám umožňuje vytvoriť si vlastnú členskú sekciu pre online produkty, bez potreby vedieť programovať, a to všetko rýchlo, jednoducho a intuitívne. Do pár dní môžete začať a speňažiť tak svoje zručnosti a odborné skúsenosti. Zároveň prinesiete svojim zákazníkom skvelý zážitok a komfort v podobe kvalitného online vzdelávania.

Prečo vytvoriť online akadémiu práve teraz?

Poskytovať odborné informácie na sociálnych sieťach zadarmo už dávno ku získaniu a udržaniu platiacich klientov nestačí. Je preto na mieste začať pre svojich zákazníkov tvoriť online akadémiu ako pridanú hodnotu pre ich optimálny rast a spokojnosť.

Členská sekcia narozdiel od sociálnych sietí ponúka:

 • systematizované, odborné informácie zhmotnené do produktov,
 • celé portfólio vašich produktov + diskusné fórum pod jednou strechou,
 • automatizácia prezentácie a predaja vašich digitálnych produktov,
 • zákazník sa v členskej sekcii zaregistruje prostredníctvom e-mailovej adresy, aby mal prístup k obsahom.

Väčšina ľudí už využíva komfort nakupovania online, a to platí aj v prípade online vzdelávania. A práve vďaka online akadémii im umožníte prístup k želaným materiálom 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Kedykoľvek si môžu zakúpiť váš kurz a vzdelávať sa, keď majú sami čas.

Vy tvoríte online kurzy pre svoju online akadémiu v čase a tempe, kedy to vyhovuje vám a cez automatizovaný predajný lievik predávate svoje produkty aj v dobe, kedy sa nenachádzate za počítačom.

Výhody a funkcie nástroja Mentortools

 • Nájsť spôsob, ako odpromovať svoj e-shop a prirodzene sa odlíšiť od konkurencie.
 • Vysvetliť použitie a výhody produktov, ktoré predávajú vo svojom e-shope.
 • Zozbierať e-mailové adresy od potenciálnych zákazníkov a automatizovať predajný proces.
 • Rozšíriť svoje portfólio o digitálne produkty a navýšiť tak svoje predaje & príjmy.

Pre koho je doplnok určený

Mentortools je vhodný pro všechny majitele e-shopů, kteří chtějí:

 • Nájdite spôsob, ako propagovať svoj e-shop, prirodzene sa odlíšiť od konkurencie a vybudovať kvalitnú značku
 • Vysvetliť použitie a výhody produktov, ktoré predávajú vo svojom e-shope.
 • Zbierajte e-mailové adresy potenciálnych zákazníkov a automatizujte proces predaja.
 • Rozšírte portfólio o digitálne produkty a zvýšte ich predaj a príjmy.

Čo tento doplnok umožňuje?

Bezplatné skúšobné obdobie

Online akadémiu s vašimi kurzami si môžete vytvoriť za pár hodín a na 14 dní na skúšku úplne zadarmo. Počas tejto doby si akadémiu prispôsobíte na štýl svojho firemného dizajnu a vytvoríte prvé produkty.

Počas týchto 14 dní môžete otestovať aj prvé zdieľanie lead-magnetov alebo začať ponúkať platené online produkty. Skúšobná testovacia verzia nemá žiadne funkčné obmedzenia.

Ak chcete vyskúšať Mentortools na 14 dní zadarmo, stačí vyplniť svoje údaje v tomto krátkom formulári pre registráciu a následne dostanete prístupové údaje na váš e-mail.

Webinár

Vypočujte si nahrávku od prezentujúcej - Zuzany Hager z Mentortools

Dátum: tento štvrtok o 19.00 hod.

Registrácia na webinár

 

Čo sa počas webinára dozvíte

 • Prečo je vhodné doplniť vaše fyzické produkty o dodatočné vysvetlenie
  Akú pridanú hodnotu tak poskytnete svojim zákazníkom? Ako týmto spôsobom viac ponúknete a tým pádom viac predáte?
 • Aký je rozdiel medzi členskou sekciou - online akadémiou a e-shopom
  Aké sú rozdiely medzi fyzickými a digitálnymi produktami? Aké výhody ponúka kombinácia predaja online produktov s produktami z e-shopu?
 • Predstavíme vám marketingovú stratégiu pre dlhodobých zákazníkov
  Ako dosiahnuť vyššie predaje a zvýšiť lojalitu vašich zákazníkov? Ako zaistiť, aby zákazník neodišiel z vášho e-shopu bez toho, aby na seba nechal kontakt? 
 • Na konci webinára si prejdeme ďalšie kroky, následne odpovieme na vaše otázky
  Ako jednoducho môžete prepojiť softvér učený na tvorbu členskej sekcie/ online akadémie - Mentortools so softvérom na tvorbu e-shopu - Upgates? 

Hlavná úloha Mentortools v predajnom procese

Softvér Mentortools kladie dôraz na jednoduché užívateľské prostredie a na vysokú mieru interakcií so zákazníkmi. Mentortools zabezpečuje automatizovaný predaj digitálnych produktov v členskej sekcii cez promo stránky s linkom na objednávkový formulár a následné automatické rozposielanie prístupov do zakúpených kurzov.

V rámci automatizácie máte k dispozícii tieto funkcie:

 • Prepojenie Mentortools s platobnými softvérmi
 • Prepojenie s e-mail marketingovými nástrojmi
 • Zasielanie prístupových údajov k produktom priamo z Mentortools
 • Tvorba jednoduchých promo stránok (predajná stránka, promo stránka, ďakovná stránka, ešte jeden krok stránka …), ktoré vám pomôžu prezentovať a predávať produkty prostredníctvom reklamy
 • Šablóny pristávacích stránok a online kurzov na stiahnutie
 • Tvorba opt-in procesov, pre automatizáciu cesty zákazníka

Využitie umelej inteligencie

Umelá inteligencia je prelomový nástroj aj pre tvorcov kurzov. V Mentortools máte možnosť už teraz pracovať s prvou UI funkciou: Tvorba štruktúry kurzu pomocou umelej inteligencie. Táto funkcia vám do niekoľkých sekúnd vygeneruje niekoľko návrhov na vhodnú štruktúru kurzu na základe vašich preferencií. Mentortools plánuje ďalšie skvelé funkcie s umelou inteligenciou ako tvorba skriptov pre videá, automatizované uverejňovanie príspevkov do diskusných fór a tvorba kvízov.

Aktivácia doplnku v priebehu niekoľkých minút

Aktivácia sa vykonáva podľa pokynov tu

Následná kontrola pripojenia tu

Ukážka editovania vašej online akadémie

Po každom prihlásení do administrátorského účtu vás čaká prehľadný zoznam všetkých vašich online produktov:

Vo svojom editorskom prostredí intuitívne vytvárate nové moduly, lekcie, kvízy a obsahy vkladáte taktiež priamo do vnútra. Alebo môžete použiť pomoc umelej inteligencie, tá vám vytvorí niekoľko návrhov štruktúry kurzu podľa vami zadaných kľúčových slov a fráz popisu vášho kurzu.

Ak chcete svoje kurzy oživiť a dať zákazníkom dynamický zážitok pri získavaní vedomostí, využijete tvorbu samo-vyhodnocovacích kvízov. Pri ich zostavení máte mnoho možností nastavenia podľa vašich preferencií. Môžete si napríklad nastaviť percentuálnu mieru úspešnosti, či odomykanie ďalších modulov a lekcií až po úspešnom prejdení kurzu.

Pri každej úprave nastavení dizajnu členskej sekcie alebo pri vytvorení a vkladaní obsahu do kurzu si môžete vždy skontrolovať Náhľad ako členskú sekciu uvidí váš klient.

Dizajn členskej sekcie – pohľad ako vidí vašu online akadémiu váš klient, si viete nastaviť podľa predvolených šablón alebo podľa svojich preferencií. Tak môže mať online akadémia rovnaký dizajn ako napríklad vaša webstránka. Preto je každá členská sekcia tvorená cez softvér Mentortools unikátna a váš klient si ani nevšimne presun z webu alebo e-shopu do online akadémie.

V sekcii Moji členovia nájdete úplnú databázu vašich členov a všetky informácie o ich prístupoch a tiež štatistiku, ku ktorým kurzom majú prístup a čo všetko majú už prejdené.

V nastaveniach sa navyše sami sa rozhodnete, či chcete vo vašej členskej sekcii využívať diskusné fóra alebo nie.

Ako vidí členskú sekciu zákazník je len na vás:

Kurzy môžu byť triedené podľa vami stanovených kategórií. Vtedy vidia členovia vašej členskej sekcie všetky vaše dostupné produkty -zoskupené do skupín-, aj tie, ktoré si ešte nezakúpili. Takto vidí každý návštevník vašej členskej sekcie celú ponuku vašich produktov a môže si ich kedykoľvek kúpiť.

Tím Mentortools neustále pracuje na vývoji nových funkcií a tak reaguje na potreby svojich zákazníkov – koučov, online podnikateľov, lektorov, či vlastníkov e-shopov, ktorí chcú ponúkať taktiež digitálne produkty. Samozrejmosťou je kvalitná zákaznícka podpora v slovenskom jazyku a tiež možnosti marketingového vzdelávania a individuálneho koučingu. Ak nemáte dostatok času, v ponuke nájdete aj službu plného technického nastavenia členskej sekcie expertmi tímu Mentortools. Bezplatné presťahovanie z predchádzajúceho hostingu (inej členskej sekcie) do členskej sekcie Mentortools patrí tiež medzi často využívanú službu.

Hľadáte jednoduchý a efektívny spôsob ako sa s ostatnými v online svete podeliť o svoje vedomosti a zručnosti a zároveň zvýšiť svoje predaje a príjmy ? Softvér Mentortools je tou správnou voľbou pre vás.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.