OKTIUM

  • Zabezpečuje zvýšenie konverzií prostredníctvom osobných video spojení so zákazníkmi.
  • Implementácie skriptu OKTIUM podľa individuálnej požiadavky.

Viac o OKTIUM

Komunikačná video-platforma pre váš lepší online biznis.

Doba všetkým ukazuje, ako je dôležité byť online a zostať v spojení so zákazníkmi! Vďaka video-platforme OKTIUM môžu zákazníci virtuálne nahliadnuť do vašich predajní / showroomov / prevádzok. Jedným klikom priamo z webu, bez registrácie a nutnosti inštalácie aplikácie. Týmto nástrojom dávate navyše zákazníkovi možnosť prezrieť si produkt, objednať si ho a zaplatiť - všetko priamo v rámci OKTIUM hovoru. To isté platí aj pri službách - napríklad pri online konzultáciách.

Spojenie "face to face" vždy funguje najlepšie. V prípade spojenia cez OKTIUM diaľka medzi Vami a zákazníkom nehrá rolu.

Prezentujte svoje produkty online a naživo. Zvýšte dôveru vo váš produkt aj značku.

Shoes & OKTIUM from OKTIUM on Vimeo.

Vďaka integrovaným funkciám (ktoré zahŕňajú zdieľanie informácií, nastavenie schôdzky a platby), je OKTIUM ideálnym predajným kanálom. Najdôležitejšie však je, že zákazníci s Vami budú okamžite spojení cez video-hovor a dostanú odpovede na svoje otázky - rýchlo a bezpečne.

Pomocou tlačidla Face2, umiestneného na vašich stránkach, sa zákazník okamžite spojí s vaším obchodom. Hovor prebieha priamo na webe, takže zákazník nepotrebuje sťahovať žiadnu aplikáciu ani zakladať účet. Jednoducho klikne na tlačidlo, povolí mikrofón a volá.

Vytvárajte osobné vzťahy so svojimi zákazníkmi. Odpovedzte na ich otázky v reálnom čase. Umožnite im pozrieť si vaše produkty zblízka. Posilňujte dôveru vo vašu značku.

Cena služby je nastavená licenčne:

  • 1 licencia = 90 EUR / mesiac
  • 14 dní na vyskúšanie bezplatne
  • Licencia je prenosná

K inštalácii aplikácie platformy je potreba zariadenie s iOS systémom (iPhone, iPad).

Individuálne otázky (napr. cenník multi-licencie) komunikujte prosím s autorom doplnku na emailovej adrese skultety@oktium.com alebo telefónnom čísle +420 777 722 193.

OKTIUM spája. Naživo, bezpečne a online.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.