Ověřený web

  • Marketingový nástroj, ktorý zvyšuje obrat e-shopu.
  • Zobrazuje návštevníkom personalizované upozornenie.
  • Odstraňuje posledné prekážky nákupu v správnom čase.

Zobrazujte inteligentné marketingové oznámenia, ktoré ukazujú skutočné udalosti vo vašom obchode a správanie ostatných návštevníkov. To zvýši dôveru nových návštevníkov a zvýši konverzný pomer vášho e-shopu v priemere o 15-20 %.

Jednotlivé oznámenia si môžete graficky prispôsobiť tak, aby čo najviac zapadali do dizajnu vášho e-shopu a nerušili návštevníkov.

Vytvorte si až 7 typov upozornení.

Prečo používať tento doplnok?

Počet objednávok na vašom e-shope môžete zvýšiť až o 20 % a zaberie vám to 15 minút a pár kliknutí myšou. To všetko vďaka sociálnemu dôkazu, ktorý je overený na svetovom trhu. Funguje všade na svete a teraz je ten správny čas, aby pomohol aj vám predávať viac. Zvýšte dôveru nových návštevníkov a zbavte ich obáv z nákupu u vás. To všetko vďaka malým upozorneniam, ktoré všetkým ukazujú, že na vašej webovej stránke je rušno a ľudia nakupujú ako šialení. Vyskúšajte doplnok ZDARMA a zvýšte počet objednávok až o 20 % ešte dnes.

Pre koho je určený?

Doplnok Overený web je určený pre všetky e-shopy, ktoré chcú zvýšiť predaj a získať viac nakupujúcich. Získajte čo najviac objednávok od svojich návštevníkov a vyskúšajte si na vlastnej koži, aké to je, keď u vás nakupuje ešte viac nových zákazníkov.

Ako aktivovať doplnok?

Je to jednoduché a nezaberie to viac ako 15 minút.

  1. Vytvorte si bezplatné konto.
  2. Skopírujte kód Pixel z overenej webovej administrácie. (Nemajte obavy, nebudete nič programovať) 
  3. Skopírovaný kód Pixel vložte do administrácie e-shopu podľa pokynov pomocou položky "Vlastný konverzný kód".
     
  4. Spustenie oznámení v správe Overený web

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.