Packeta - Export dat

  • Manuálny export objednávok pre tlač štítkov - nápoveda.

Objednávky je možné preniesť do systému Packeta exportom do formátu CSV. Na získanie tohto súboru postupujte podľa pokynov pre export objednávok. Importujte získaný súbor do systému dopravcu Packeta. Obsahuje všetky potrebné informácie na vytvorenie odoslania, pre ktoré môžete následne objednať zber.

Sledovací URL Packeta

https://tracking.packeta.com/cs/tracking/search?id=

Pripojenie API na Packetu

API kľúč Packete ovne, ktorý vložíte do administrácie svojho e-shopu, slúži len na načítanie siete pobočiek podľa nastavenia vo vašom používateľskom účte Zásilkovne. Prenos objednávok alebo iných údajov prostredníctvom API z/do Packety nie je podporovaný.

Optimalizácia pre Packetu

Optimalizácia sa vykonáva pridaním preddefinovaných polí. Viac tu.

  • Poznámka do exportu objednávok # 1 (export_shipment_note) - stĺpec 12 (podľa dokumentácie - "Unique ID of the pickup point or an address delivery service.").
    Vypĺňa sa typ služby pre doručenie. Aktuálnu hodnotu pre konkrétny typ služby (napr. Packeta domov) vám potvrdí Packeta.
    Pokiaľ nie je toto vlastné pole vyplnené, potom sa pri doručení do štátov CZ, SK, HU a RO automaticky vloží do stĺpca 12 ID výdajného miesta . U ostatných štátov sa vloží ID výdajného miesta do stĺpca 20.

Všeobecné princípy exportu dát pre dopravcu sú popísané tu.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.