Packeta - Home Delivery

Zásilkovna zabezpečuje prepravu tovaru pre e-shopy. Zákazník si pri nákupe tovaru zvolí jedno z výdajných miest v požadovanej lokalite a prepravca ho tam v priebehu niekoľkých dní doručí. Na pobočkách sa robí aj reklamácie zakúpeného zboží.Úhradu tovaru je vo väčšine pobočiek možné vykonať dobierkou. V roku 2019 prevádzkovala firma vo všetkých krajinách EÚ, vrátane Česka, takmer 4000 výdajných miest pre 28 000 internetových obchodov. Všetky výdajné miesta sú prevádzkované formou franšízy. Franchize je koncipovaná ako platforma pre malé regionálne podnikateľov. Zásilkovna doručuje tiež na adresu (home delivery).

Od roku 2019 začala spoločnosť poskytovať tiež prepravu zásielok medzi fyzickými osobami v ČR a na slovenské, a to ako na výdajné miesta, tak i na adresu (home delivery).

Prečo zvoliť Zásilkovnu?

 • Nečakáte
  Zásielky bežne doručujeme do druhého dňa. Vyzdvihnete si ich kedykoľvek budete chcieť a zaberie to len pár sekúnd.
 • Šetríte
  Doručujeme pre vás zásielky z viac ako 20 000 e-shopov. Naše ceny začínajú na skvelých 41 Kč!
 • Máte pohodlie
  Sme všade tam, kde nás chcete mať - cestou z práce alebo u obchodných centier. Vybrať si môžete zo širokej siete 2674 výdajných miest.

Sledovací URL Zásilkovna

https://tracking.packeta.com/cs/tracking/search?id=

Pripojenie API na Zásilkovnu

API kľúč Zásilkovne, ktorý vložíte do administrácie svojho e-shopu, slúži len na načítanie siete pobočiek podľa nastavenia vo vašom používateľskom účte Zásilkovne. Prenos objednávok cez API z/do Zásilkovne nie je podporovaný.

Optimalizácia pre Zásilkovnu

Optimalizácia sa vykonáva pridaním preddefinovaných polí. Viac tu.

 • Poznámka do exportu objednávok # 1 (export_shipment_note) - stĺpec 12 (podľa dokumentácie - "Unique ID of the pickup point or an address delivery service.").
  Vypĺňa sa typ služby pre doručenie. Aktuálnu hodnotu pre konkrétny typ služby (napr. Zásilkovna domov) vám potvrdí Zásilkovna. Ak nie je vlastné pole vyplnené, zadá sa ID pobočky.

Všeobecné princípy exportu dát pre dopravcu sú popísané tu.

Ďalšie možnosti

Samba.ai
Samba.ai

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.