Pinterest

 • Pinterest je vizuálny vyhľadávač, ktorý slúži na vyhľadávanie nápadov, ako sú recepty, inšpirácie pre domácnosť a štýl a mnoho ďalšieho.
 • Môžete vytvoriť piny, ktoré budú inšpirovať vašich zákazníkov k ďalším nákupom. 
 • Prepojenie je k dispozícii pomocou doplnku Elfsight

Prečo vložiť Pinterest do e-shopu?

Viac lákavých obrázkov produktov. Viac predaja.

 • Väčšie zapojenie návštevníkov
  Využite obsah Pinterest čo najlepšie, aby ste vytvorili lákavý kanál pre svoje webové stránky a zapojili viac divákov.

 • Zvýšenie predaja webových stránok
  Prezentujte svoju firmu, produkty a služby, aby ste zvýšili dôveru a predaj na svojich webových stránkach.

 • Prilákajte viac sledovateľov na Pinterest
  Využite návštevnosť webových stránok ako ďalší zdroj nového publika na Pinterest a zvýšte počet svojich sledovateľov.

Pinterest feed

Otvorte si cestu k väčšiemu počtu sledovateľov Pinterestu

Zobrazenie účtu Pinterest na vašich webových stránkach môže vášmu podnikaniu priniesť veľa. Nové publikum uvidí vaše obchodné portfólio, ponuky, inšpiratívne obrázky a ďalší obsah Pinterestu. Je to užitočný spôsob nielen propagácie vašej firmy, ale aj zvýšenia počtu vašich sledovateľov. Widget Elfsight Pinterest má všetko, čo vám pomôže rozšíriť vašu komunitu. Svoj profil integrujete v niekoľkých jednoduchých krokoch a zobrazí sa vedľa hlavičky vášho pôvodného účtu a tlačidla Sledovať pre bezproblémové prihlásenie. 

Vyberte si najlepší obsah pre Pinterest. Inšpirujte sa svojím publikom.

Výber správneho vizuálneho obsahu pre vaše webové stránky je jednoduchší, ako sa zdá. Pomocou nášho widgetu Pinterest môžete pridať celé nástenky alebo vybrať ľubovoľné špendlíky a vytvoriť vlastné mriežky obrázkov na svojom webe. Vytvorte tematické kolekcie, prezentujte najnovšie trendy alebo predstavte svoj vlastný tovar tak, aby ste mu neodolali. Môžete si vybrať vizuály pre články alebo dizajnové náladové tabule, ktoré používateľov inšpirujú. 

Jednoduché prispôsobenie kanálov

Elfsight Pinterest widget builder ponúka rôzne možnosti prispôsobenia, ktoré vám pomôžu prispôsobiť rozhranie. Môžete ľubovoľne zobrazovať alebo skrývať záhlavia profilov, zobrazovať nástenky po jednej alebo ich premeniť na mriežku s jednou fotografiou, meniť prvky pripnutia: autora, text a tlačidlo zdieľania a používať ďalšie možnosti rozhrania. Vyberte si farbu motívu a náš inteligentný nástoj Smart Colorizer automaticky nájde najlepšiu zodpovedajúcu farbu pre prvky. Nezabudnite nastaviť parametre šírky a výšky - náš widget reaguje na mobilné zariadenia akejkoľvek veľkosti.  

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.