Recommender

Recommender odporúča vhodné produkty pre vášho zákazníka, čím ho motivuje k ďalšiemu nákupu vo vašom e-shope. Odporúčané produkty sa zobrazujú pod aktuálne zobrazeným produktom.

Prevádzka Recommenderu je úplne bez práce. Už nemusíte ručne nastavovať podobné alebo súvisiace produkty. Všetko za vás nastaví pomocou umelej inteligencie.

Odporúčania sú personalizované, čo v praxi znamená, že každému zákazníkovi sa zobrazia iné odporúčané produkty, ktoré sa navyše menia v reálnom čase a odrážajú predchádzajúcu aktivitu zákazníka na vašom e-shope.

Navýšte svoje predaje tým, že budete zákazníkom ponúkať relevantné produkty! Recommender vďaka umelej inteligencii zobrazuje vašim zákazníkom personalizované odporúčané produkty. Vás to nebude stáť ani minútu času navyše!

Po inštalácii začne Recommender okamžite anonymne analyzovať nákupné správanie zákazníkov. Vďaka pokročilým algoritmom dokáže následne každému zákazníkovi odporučiť produkty priamo na mieru. Nástroj dokáže taktiež odporučiť produkty na základe ich vizuálnej podobnosti. Odporúčanie sa zobrazí prehľadne hneď pod aktuálne zobrazeným produktom.

Zvýšenie tržieb môžete očakávať už po 1. mesiaci používania Recommenderu. Nástroj sa vďaka umelej inteligencii neustále učí, takže čím dlhšie váš e-shop bude Recommender využívať, tým lepšie bude vašim zákazníkom rozumieť a vy môžete očakávať zvyšujúci sa rast tržieb.

Základné vlastnosti Recommenderu

  • Recommender odporúča vhodné produkty pre vášho zákazníka, čím ho motivuje k ďalšiemu nákupu vo vašom e-shope. Odporúčané produkty sa zobrazujú pod aktuálne zobrazeným produktom.
  • Prevádzka Recommenderu je úplne bez práce. Už nemusíte ručne nastavovať podobné alebo súvisiace produkty. Všetko za vás nastaví pomocou umelej inteligencie.
  • Odporúčania sú personalizované, čo v praxi znamená, že každému zákazníkovi sa zobrazia iné odporúčané produkty, ktoré sa navyše menia v reálnom čase a odrážajú predchádzajúcu aktivitu zákazníka na vašom e-shope.

Ako Recommender funguje?

Nástroj anonymne analyzuje nákupné správanie zákazníkov vášho e-shopu a učí sa z neho. Na základe získaných informácií je schopný vytvoriť odporúčania šité na mieru každému užívateľovi, ktorý si práve prezerá webové stránky vášho e-shopu. Umelá inteligencia sa neustále zlepšuje a vyvíja, takže čím dlhšie Recommender využívate, tým viac vám a vašim zákazníkom pomáha.

Recommender zvyšuje pravdepodobnosť nákupu väčšieho počtu produktov vo vašom e-shope. Ruka v ruke s tým ide zvýšenie tržieb, ktoré môžete očakávať už po 1. mesiaci používania. Plne sa efekt prejaví spravidla do 3 mesiacov. Nárast tržieb je pri každom e-shope individuálny, záleží na veľkosti e-shopu a jeho portfóliu produktov.

Pre koho je doplnok určený

Recommender je určený pre všetky e-shopy. Pre správne fungovanie Recommenderu odporúčame aspoň 20 produktov v ponuke a 30 návštev denne. Pokiaľ je váš e-shop menší, tak Recommender bude fungovať s menšou variabilitou odporúčaných produktov.

Koľko Recommender stojí?

Inštalácia doplnku Recommender je bezplatná, platená je až samotná služba. Tá je prvých 30 dní zadarmo. Následne sa cena odvíja od počtu odporúčaní zobrazených zákazníkom za mesiac podľa cenníka. Minimálna cena služby za mesiac je 299 Kč bez DPH.

Ako si doplnok aktivovať

  1. Kliknite na Objednať doplnok
  2. Automaticky sa spustí inštalácia pre váš e-shop. Od tejto chvíle začne Recommender analyzovať správanie vašich zákazníkov a učiť sa z neho.
  3. Už po niekoľkých dňoch bude Recommender pripravený a začne zobrazovať návštevníkom vášho e-shopu odporúčané produkty. O spustení zobrazovania odporúčaní na vašom e-shope budete informovaní e-mailom
  4. Recommender umožňuje testovacie zobrazenie len pre majiteľov e-shopu. Iba vy uvidíte doplnok v akcii pred ostrým spustením.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.