Prepojenie prenajímaných e-shopov UPgates s aplikáciou Retino poskytne jednoduché riešenie vratiek alebo reklamácií na vašom e-shope. Zautomatizovaným reklamačným procesom ušetríte veľa času a tiež nervy svojich klientov. Nie vždy vyjde obchod podľa očakávania, aj v takom prípade ale Retino zaistí spokojnosť zákazníkov požadujúcich reklamáciu alebo vrátenie peňazí.

Hlavné výhody Retina

1) Šetrite svoj čas

Každá reklamácia a všetky jej úkony vás budú večne okrádať o čas. Emailová komunikácia, riešenie dopravy alebo stráženie termínov vrátenie tovaru a pod. To všetko sa bude s rastúcim e-shopom len stupňovať. Postupom času až do neúnosnej miery. Nenechajte sa časovo obmedzovať riešením refundácií a reklamácií. Ako podnikateľ si práve času ceníte najviac. Retino šetrí čas pomocou automatizácie.

2) Udržte si svojich zákazníkov

Keď zákazníkom zjednodušíte možnosť vrátiť tovar, ušetríte tiež ich čas. Aj cez to, že tak zákazník nebol na prvýkrát s nákupom spokojný, môže ho v budúcnosti jeho spokojnosť s reklamáciou priviesť späť na váš e-shop. Reklamácia je bežná vec, nie je ale potrebné stratiť klienta úplne.

3) Majte prehľad

Aplikácia poskytuje prehľadné grafy a štatistiky, ktoré Vám okamžite ukážu, ako ste na tom s reklamáciami a refundáciemi.