Retino

Propojení pomocí API - aktivaci provedete dle nápovědy.

UPgates príplatok Zadarmo
Cena za prepojenie Zadarmo
Cena za službu Podľa cenníku služby
Web služby Nápoveda

Prepojenie prenajímaných e-shopov UPgates s aplikáciou Retino poskytne jednoduché riešenie vratiek alebo reklamácií na vašom e-shope. Zautomatizovaným reklamačným procesom ušetríte veľa času a tiež nervy svojich klientov. Nie vždy vyjde obchod podľa očakávania, aj v takom prípade ale Retino zaistí spokojnosť zákazníkov požadujúcich reklamáciu alebo vrátenie peňazí.

Hlavné výhody Retina

  1. Šetrite svoj čas
    Každá reklamácia a všetky jej úkony vás budú večne okrádať o čas. Emailová komunikácia, riešenie dopravy alebo stráženie termínov vrátenie tovaru a pod. To všetko sa bude s rastúcim e-shopom len stupňovať. Postupom času až do neúnosnej miery. Nenechajte sa časovo obmedzovať riešením refundácií a reklamácií. Ako podnikateľ si práve času ceníte najviac. Retino šetrí čas pomocou automatizácie.
  2. Udržte si svojich zákazníkov
    Keď zákazníkom zjednodušíte možnosť vrátiť tovar, ušetríte tiež ich čas. Aj cez to, že tak zákazník nebol na prvýkrát s nákupom spokojný, môže ho v budúcnosti jeho spokojnosť s reklamáciou priviesť späť na váš e-shop. Reklamácia je bežná vec, nie je ale potrebné stratiť klienta úplne.
  3. Majte prehľad
    Aplikácia poskytuje prehľadné grafy a štatistiky, ktoré Vám okamžite ukážu, ako ste na tom s reklamáciami a refundáciemi.