Review Widget

 • Wiget s recenziami Google, čo zvyšuje dôveru zákazníkov a získava viac objednávok.
 • Bezplatný plán pre základné použitie.

Vloženie recenzií Google na vaše webové stránky je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Pomocou nášho widgetu môžete na svoje webové stránky vložiť recenzie Google len pomocou dvoch riadkov kódu.

 • Moderný a atraktívny dizajn widgetov
  Môžete si vybrať zo širokej ponuky šablón widgetov. Všetky widgety sú navrhnuté tak, aby sa hodili k dizajnu akejkoľvek webovej stránky a upútali pozornosť zákazníkov, čím si získajú dôveru a zvýšia predaj.

 • Jednoduché vloženie do všetkých typov webových stránok
  Po registrácii a výbere widgetu získate 2 jednoduché riadky kódu HTML. Tie vložíte do sekcie Doplnky/Kódy konverzie na mieru alebo kamkoľvek inam vo svojom e-shope.

 • Vrátane bohatých úryvkov z recenzií Google
  Všetky odznaky a widgety sú vybavené značkou rich snippet. Ak sa teda Google rozhodne zobrazovať bohaté výňatky pre vaše webové stránky, budete pripravení. Výsledky s bohatými recenziami vo výsledkoch vyhľadávania Google majú obrovský vplyv na vašu SEO.

 • Dobré recenzie ovplyvňujú vaše objednávky
  Podľa štúdií môže integrácia widgetu s recenziami na vaše webové stránky zvýšiť predaj približne o 5 %, ak máte aspoň 50 pozitívnych recenzií. Okrem toho 63 % zákazníkov s väčšou pravdepodobnosťou nakúpi na stránke, ktorá má recenzie používateľov.

 • Automatické zhromažďovanie pozitívnych recenzií v službe Google
  Okrem widgetov s recenziami sme pre vašich zákazníkov vyvinuli aj nástroj na pozývanie na recenzie. Vždy, keď je zákazník spokojný s vašimi službami, automaticky ho vyzveme, aby napísal skvelú recenziu pre vašu spoločnosť.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.