Search Ready

 • Rozšírené vyhľadávanie, ktoré lepšie nasmeruje zákazníka k hľadanému produktu, a tým zvyšuje konverzie.
 • Fulltextové vyhľadávanie možno filtrovať podľa zdroja údajov.
 • Rieši pravopis, diakritiku, synonymá, preklepy.

Zvýšte počet objednávok pomocou inteligentného vyhľadávača!

Čo je pokročilé vyhľadávanie Ready?

Napadlo vás niekedy, že vyhľadávacie okno vášho internetového obchodu môže viesť k zvýšeniu konverzií? Search Ready je inteligentný vyhľadávač nad obsahom vašej webovej stránky, ktorý to dokazuje. V oblasti elektronického obchodu sa ukázalo, že rozšírené vyhľadávanie zvyšuje spokojnosť zákazníkov a pravdepodobnosť dokončenia objednávky. Umožňuje im veľmi rýchlo a jednoducho nájsť presne to, čo si chcú v danom e-shope kúpiť.

Podľa prieskumu zákazníci, ktorí používajú vyhľadávanie, zadajú až 4-krát viac objednávok ako tí, ktorí vyhľadávanie nepoužívajú. Napriek tomu až 52 % z nich opustí celý košík, ak nenájdu ani jednu položku, ktorú chcú kúpiť.

Bez ohľadu na to, do akého formulára zákazník zadá svoj dotaz, služba Search Ready mu okamžite ponúkne najrelevantnejšie výsledky. Ich triedenie je navyše úplne vo vašich rukách. Je pre vás dôležitým kritériom marža, zľava alebo hodnotenie produktu? Máte možnosť vybrať a nastaviť mnoho parametrov, ktoré ovplyvnia výsledky vyhľadávania.

Predvolená stránka s výsledkami vyhľadávania vs. prispôsobená stránka

Ako je pre váš internetový obchod dôležité vyhľadávanie Ready?

 • Vedie k nárastu objednávok
 • Poskytuje konkurenčnú výhodu
 • Znižuje mieru opustenia e-shopu
 • Umožňuje vám okamžite reagovať a zlepšiť vyhľadávanie bez čakania na optimalizáciu systému

Relevantné výsledky pre akýkoľvek tvar dotazu

Čo robí služba Search Ready?

 • Výrazne vám pomôže vylepšiť vaše stránky smerom k zvýšeniu konverzií. Vďaka mnohým pokročilým funkciám, štatistikám a možnosti nastaviť váhu jednotlivých kritérií vyhľadávania rozhodujete o tom, ako sa majú výsledky zoradiť, a máte možnosť zobraziť produkty, ktoré sú pre vás atraktívnejšie na prvom mieste.
 • Rozumejú vašim zákazníkom. Vďaka rozpoznávaniu preklepov, práci s českou výslovnosťou a možnosti nastavenia synoným rozumejú aj výrazom napísaným v "bežnom" a prirodzene nedokonalom jazyku. Môže pracovať aj s inými jazykmi. Okrem toho dokáže vyhľadať výrobky podľa ich kódu alebo označenia bez ohľadu na to, či ich zákazník napísal v správnom tvare.
 • Umožňuje vám ovplyvňovať rôzne parametre, či už ide o názvy, popisy produktov, názvy kategórií, kľúčové slová, a určiť, ktorý z nich má väčší vplyv na výsledky hodnotenia v porovnaní s inými parametrami. Umožňuje tiež zahrnúť do výpočtu relevantnosti výsledkov faktory, ako je marža, hodnotenie, zásoby, akcia produktu atď.
 • Zvyšuje pohodlie pri nakupovaní. Zákazník môže výsledky vyhľadávania triediť alebo použiť filtre podľa nastavených kritérií, ako je cena, dostupnosť výrobku, hodnotenie atď.

Prečo nestačí obyčajný vyhľadávač?

To nestačí, pokiaľ nie je cieľom vášho podnikania efektívne rozvíjať e-shop, aby ste získali viac objednávok a spokojných zákazníkov. Ale to sa vás určite netýka. Najdôležitejšia vec, ktorú vám bežný vyhľadávač neponúkne, je možnosť ovplyvniť vyhľadávanie podľa vašich potrieb v jednoduchej administrácii. Bežný vyhľadávač spravidla neposkytuje žiadne triedenie výsledkov a zobrazuje ich v náhodnom poradí, ktoré nemôžete ovplyvniť.

Ako zložitá je implementácia funkcie Search Ready?

Prinajmenšom. Používanie funkcie Search Ready si nevyžaduje žiadny zásah. Informácie o vašich produktoch získavame z existujúcich kanálov XML, ktoré poskytuje spoločnosť Upgates. Potom stačí do zdrojového kódu vložiť jeden súbor javascript, čo nie je problém s funkciou Upgates, a môžete začať používať funkciu Search Ready. Samotná inicializácia vrátane nastavenia a školenia nám nezaberie ani dva dni.

Je cena spravodlivá a primeraná?

U nás platíte za skutočný a merateľný efekt, ktorý vyhľadávač prinesie, a to len nad určitú hranicu výsledkov. Žiadne platby za každé vyhľadávanie, počet výsledkov alebo kliknuté produkty.

Okrem jednorazovej počiatočnej investície za komplexnú implementáciu podľa vašich potrieb vrátane školenia máte možnosť pravidelnej mesačnej alebo výhodnej ročnej platby za licenciu a výkon vyhľadávača.

Pre viac informácií alebo nezáväznú konzultáciu nás kontaktujte na adrese info@searchready.cz alebo zavolajte na číslo 739 891 935.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.