SEOwebmaster

  • Kontroluje 3 základné metriky CLS, FID, LCP. Pre každú z nich máte denné grafy rozdelené na mobilné a počítačové.
  • Každý deň kontroluje počet indexovaných stránok vo vyhľadávačoch Google a Seznam, nové spätné odkazy, recenzie atď.

Chcete mať technický stav vášho e-shopu pod kontrolou? S týmto jednoducho pomôže SEOwebmaster. Čo všetko tento nástroj dokáže?

Kontrola indexácia stránok e-shopu

Pravidelne kontroluje indexovanie stránok vášho e-shopu u vyhľadávača Google a Zoznam. Máte tak nielen prehľad o počte indexovaných stránok, ale aj o správnosti indexácie. Ľahko sa tak vyhnete neprístupným stránkam (chyba 404), ktoré môžete presmerovať. Pri poklese indexovaných stránok viac ako o 10% ste potom upozornený automaticky.

Kontrola spätných odkazov

Na každodennej báze v nástroji prebieha tiež kontrola nových spätných odkazov vedúcich na vaš e-shop z externých stránok. Máte tak prehľad o tom, či sú odkazy z externých webov funkčnej alebo či je niekto neodstránil. Nemusíte preto využívať služby typu Ahrefs.

OnPage kontrola

Kontrola sa týka aj duplicitného obsahu, ktorý v očiach vyhľadávačov škodí vášmu e-shopu. Vďaka SEOwebmaster tak máte pod dohľadom duplicitné nadpisy alebo popisy až 200 podstránok e-shopu. Rovnako sa vyhnete neefektívne internému prelinkovanie webu. V rámci tejto funkcie nástroja prebieha na každej stránke 35 rôznych testov.

Viac sa dočítate v recenzii od portálu webhostingcentrum.cz

Blog: Rozhovor s majiteľom SEOwebmaster

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.