Shopmania

 • Porovnávač produktov, ktorý vám zabezpečí kvalitnú návštevnosť s najlepšou možnou konverziou.
 • Napojenie cez Baselinker.

Integrácia aplikácie BaseLinker so službou Shopmania vám umožňuje rýchlo uviesť viacero ponúk vo vybraných kategóriách produktov. Počas procesu zaraďovania môžete použiť ľubovoľný zdroj produktu, napríklad sklad, obchod, veľkoobchod alebo ERP systému BaseLinker. Integráciou aplikácie BaseLinker so službou Shopmania budú vaše skladové zásoby a výpisové ceny vždy aktuálne a v súlade s vašimi údajmi o zásobách. Prehľadné usporiadanie informácií na paneli BaseLinker vám umožní rýchlo skontrolovať, ktoré produkty sú už v ponuke platformy Shopmania. Okrem toho môžete ponuky, ktoré boli predtým uvedené priamo na trhovisku, stiahnuť do systému BaseLinker a spravovať ich všetky z nášho systému. Po jednoduchom pripojení k integrácii v paneli nástrojov v časti Integrácie → Marketplace môžete okamžite využívať možnosti modulu.

Integrácia internetového obchodu Upgates do systému BaseLinker sa zameriava na prepojenie platformy obchodu so službami trhoviska, ako sú Allegro, eBay alebo Amazon. Integračné moduly trhoviska integrované do platforiem obchodov zvyčajne poskytujú veľmi obmedzené funkcie. Predajcovia si často vyberajú BaseLinker ako sprostredkovateľa, aby mali prístup k jeho funkciám na podporu správy ponúk a predaja. Nechajte sa prekvapiť, aký jednoduchý a rýchly je takýto proces integrácie!

Maloobchodníci, ktorí prevádzkujú svoje podnikanie výlučne online, tiež prechádzajú na správu objednávok v BaseLinker, aby zlepšili svoj pracovný postup pomocou asistenta pre vyzdvihnutie a balenie alebo automatizovaných činností a využívajú výhody integrácie operátora a účtovníctva na jednom mieste.

Integrácia obchodu Upgates so službou BaseLinker vám umožňuje:

 • Stiahnutie objednávok z Upgates do prístrojovej dosky BaseLinker (objednávky zo všetkých kanálov sa spracúvajú na jednom mieste, t. j. v správcovi objednávok BaseLinker)
 • vypisovanie produktov zo skladu obchodu na trhovisko (obchod Upgates ako externý sklad).
 • preposielanie objednávok z trhoviska (integrované v oboch smeroch) do internetového obchodu.
 • synchronizácia cien a zásob medzi obchodom a viacerými službami trhoviska
 • zasielanie dodacích čísel a stavov objednávok z BaseLinker do obchodu (takže obchod má pri spracovaní v BaseLinker k dispozícii aj aktuálne údaje o objednávkach).
 • aktualizácia produktov v ponukách podľa informácií v sklade predajne
 • vytváranie faktúr na základe objednávok od spoločnosti Upgates a ich prípadné odosielanie do externého účtovného softvéru.
 • tlač potvrdení na fiškálnej tlačiarni pre objednávky stiahnuté z Upgates
 • rozpoznanie volajúcich, ktorí uskutočnili nákup v službe Upgates pomocou aplikácie BaseLinker Caller
 • Jednoduché vytvorenie prepravného štítku

Hlavným účelom platformy elektronického obchodu je prezentovať tovar a poskytnúť kupujúcemu pohodlný nákupný proces. Samotný pracovný postup spracovania objednávok nie je na väčšine platforiem obchodov pokročilý, preto sa oplatí prepojiť váš obchod s nástrojom vytvoreným na tento účel - BaseLinker.

Integrácie obchodu Upgates s trhoviskom, prevádzkovateľom alebo účtovným systémom dostupným v BaseLinker sú vždy aktuálne a ich nastavenie je veľmi jednoduché. Všetky sú umiestnené na jednom mieste a podporované jedným rozhraním. Už sa nemusíte obávať nefunkčného doplnku obchodu alebo problémov s inštaláciou doplnkov.

Integrujte svoj obchod Upgates do BaseLinker za pár minút a posuňte svoj predaj na vyššiu úroveň!

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.