SMS správy

Jednoduchým odosielaním SMS správ priamo z administrácie e-shopu môžete svojich zákazníkov presne informovať o tom, kde sa nachádza ich objednávka. Zákazníci si tak môžu byť istí, že si objednali u spoľahlivého partnera. Rovnako tak môžete prostredníctvom SMS správ ušetriť dlho nevyzdvihované zásielky a ušetriť si zbytočné náklady na dopravu. Ľudia venujú textovým správam na svojom telefóne oveľa väčšiu pozornosť ako obyčajným e-mailom, ktoré im každý deň prichádzajú do schránky. 

Textové správy môže odosielať používateľ administrátora manuálne z detailu objednávky alebo automaticky systém v reakcii na konkrétnu udalosť, ktorú zákazník alebo administrátor v e-shope vykonal (objednávka, registrácia zákazníka, dotaz na obchodníka, vyplnenie formulára, zmena stavu objednávky a podobne).

SMS sa odosielajú z náhodne vygenerovaného telefónneho čísla, ktoré nie je možné zmeniť na vlastné číslo. Prípadne sa zákazníkom zobrazia "informácie" o odosielateľovi. Meno odosielateľa nie je možné zmeniť na vlastné meno.

Do obsahu SMS správy môžete vložiť len vlastné číslo alebo meno odosielateľa. 

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.