Srovname.cz

  • Porovnanie tovaru.
  • Registráciou a predajom na platforme získate stovky tisíc nových zákazníkov.
  • Nastavenie merania konverzií v sekcii Doplnky / Srovname.cz.

Srovname.cz ponúka používateľom možnosť rýchleho a jednoduchého porovnania cien. 

Každý deň porovnávame ceny 2 000 000 produktov a monitorujeme viac ako 3 000 e-shopov, aby sme pre našich používateľov na Srovname.cz vždy našli tú najlepšiu cenu! Na trhu pôsobíme od roku 2006 a trvalo sa držíme v prvej trojke najvyužívanejších porovnávačov v Českej republike.

Váš eshop začneme zobrazovať v našom porovnávači cien, a tak mesačne oslovíme až 1,5 milióna zákazníkov.

Váš eshop bude tiež bezplatne zaradený do obsahovej platformy srovname.cz. Tu spolupracujeme s recenznými portálmi, ako sú Testado.cz a Prorecenze.cz. Takto oslovíte nových zákazníkov presne v momente výberu produktu.

Investujte svoje peniaze múdro. Vďaka sledovaciemu pixelu srovname.cz dokážeme automaticky optimalizovať vašu kampaň. Dosiahnete tak efektívnejšie využívanie svojich zdrojov.

Sme hrdí na individuálny prístup k našim klientom, preto na vás čaká prémiová starostlivosť o zákazníkov. U nás nebudete mať k dispozícii len knižnicu dotazov na našej webovej stránke. Získate svojho osobného marketingového špecialistu, ktorý vám pomôže celý proces dotiahnuť a doladiť.

Srovnáme.cz nie je len obyčajný porovnávač. Pre e-shopy ponúkame platformu, ktorá sa vďaka automatizácii a inteligentným algoritmom postará o čo najefektívnejšiu distribúciu investícií každého e-shopu. Tým svojim klientom šetrí nielen peniaze a ich čas strávený správou kampaní.

Zľava pre novo registrované obchody

Viac informácií nájdete tu.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.