Srovname.cz

  • 3. najväčší porovnávač tovaru v Česku, momentálne najrýchlejšie rastúci
  • Predajom na platforme sa vaše produkty budú zobrazovať stovkám tisíc nových zákazníkov
  • Nastavenie merania konverzií v sekcii Doplnky /

Srovnáme.cz patrí medzi tri najväčšie porovnávače tovaru v Českej republike. Platforma poskytuje komplexné porovnanie cien viac ako 4 miliónov produktov z približne 10 000 e-shopov, vďaka čomu partnerom každoročne privádza tržby v miliardách korún.

Platforma sa nezaoberá len porovnaním cien, ale funguje ako efektívny marketingový kanál, ktorý umožňuje e-shopom získať širokú viditeľnosť bez nutnosti každodenného zásahu do správy kampaní. Šikovné algoritmy a pokročilá automatizácia zaisťujú, že váš rozpočet je využitý s maximálnou efektivitou, a technológia tak pomáha udržiavať vaše náklady na príjemne nízkej úrovni.

Ako certifikovaný CSS partner spoločnosti Google a prvý technologický partner pre Microsoft Ads v Českej republike, porovnáme zaisťuje, že vaše produkty sú okrem porovnávača viditeľné aj na najvýznamnejších reklamných platformách po celom svete a vďaka dobre nastaveným stratégiám funguje skvele aj ako doplnkový kanál.

Popri najmodernejšej technológii platforma poskytuje aj osobný prístup na mieru. Každý klient získava prístup k svojmu vlastnému marketingovému špecialistovi, ktorý je pripravený pomôcť optimalizovať a doladiť všetky aspekty vašej kampane. U Porovnávame nie ste len ďalšie číslo v systéme, ale každému patrí prémiová starostlivosť o zákazníka, ktorá zaistí, že vaše potreby sú vždy na prvom mieste.

Vybavte svoj e-shop nástrojom, ktorý nielen šetrí čas a peniaze, ale tiež prináša viditeľné výsledky. Pripojte sa k Porovnanie.sk a zažite rast, ktorý presahuje očakávania.

Doplnok umožňuje:

  • Meranie konverzií (Špeciálny kód Porovnajme pre zisťovanie a meranie konverzií.)

Zľava pre novo registrované obchody

Rovnako tak žiadny e-shoper nemôže podceniť prítomnosť na tovarových porovnávačoch. Aby sme vám v tomto smere maximálne pomohli, pripravili sme si pre vás v spolupráci s tretím najväčším porovnávačom Porovname ďalší bonus.

Stačí sa na Porovname.sk registrovať cez tento odkaz a po prvom dobití vám porovnáme pridá 15% z dobitého kreditu navyše. Akcia platí pre prvé dobitie peňaženky na portáli Zrovname.cz.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.