Srovnej-Ceny

  • Transformácia dodávateľských feedov do dátového súboru Upgates - nápoveda.
  • Porovnanie cien konkurencie a vylepšenia pozícií.

Vyrobíme prevodné mosty v XML zo zdrojových dát Vášho dodávateľa. Zanalyzujeme dáta, ktorá Vám dodávateľ poskytuje pre Váš e-shop a naprogramujeme dátový most, ktorý zaistí, že Vám dáta pôjdu správne naimportovať.

Zabezpečíme aktualizácia skladov aj cien v hodinových alebo denných intervaloch. Iba tak budete mať dáta a ceny neustále aktuálne.


Umožníme Vám preložiť kategórie dodávateľa do Vašich. Systém Srovnej-ceny.cz Vám umožní preložiť kategórie dodávateľa presne do tých, ktoré chcete mať vo svojom e-shope.

Rozhranie vlastných pravidiel. Pronásobte si ceny, preložte názvy či dostupnosti do vlastných názvov. Pravidlá môžu byť všeobecné pre celý feed či konkrétne pre jednotlivé produkty.

Porovnanie cien konkurencie. Načítame ceny Vašich konkurentov a umožníme Vám sledovať denne ich pohyby jediným kliknutím. Jednoducho zistíte, či máte Váš produkt zdražieť či zlacnieť. Tvorba cien bude odteraz hračkou.

Vylepšenia pozícií tovaru vo vyhľadávačoch a porovnávačoch. Vďaka prehľadu cien konkurencie môžeme zabezpečiť správnu tvorbu cien aj do výstupného feedu. Automat stráži všetko za vás.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.