Tanganica

 • Začnite predávať svoje produkty niekoľkými kliknutiami.
 • Reklamy na produkty v službách Google a Facebook.
 • Nemusíte mať vlastný reklamný účet ani marketingové know-how.
 • Žiadne dlhodobé záväzky a nezmyselné poplatky.
 • Majte kontrolu nad svojimi výdavkami a sledujte štatistiky v reálnom čase.
 • Napojenie na službu tretích strán podľa nápovedy.

Tanganica umožňuje veľmi jednoducho spúšťať produktové reklamy v službách Google (Nákupy Google aj dynamické reklamy) a Facebook pomocou niekoľkých kliknutí. Nepotrebujete žiadne marketingové know-how ani vlastné reklamné účty. Tanganica sa postará o všetko. 

Veľkú spoluprácu jednoducho nastavíte vo webovom rozhraní Tanganica, vyberiete si rozpočet a reklamy sa spustia. Všetky dôležité štatistiky uvidíte v reálnom čase a budete mať kontrolu nad výdavkami na reklamu."

Aké reklamné formáty môžete spustiť prostredníctvom aplikácie Tanganica?

Tanganica ponúka základné typy reklamných formátov na najväčších platformách, ako sú Google a Facebook. Ponuka formátov sa neustále rozširuje a čoskoro sa môžete tešiť na nové. 

Nákupy Google

Ve väčšine internetových obchodov môže služba Nákupy Google predstavovať až 70 % všetkých predajov a je dôležitou súčasťou výkonnostného marketingu pre e-shopy. Google Shopping je vizuálny reklamný formát, ktorý je pre používateľov veľmi atraktívny a dosahuje skvelé predajné výsledky. Vďaka službe Tanganica sa vaše produkty budú zobrazovať na prvých pozíciách vyhľadávania Google.

Dynamické textové reklamy na Google

Klasické textové reklamy vo vyhľadávaní sú stále účinným formátom na predaj v e-shope. Budú pre vás vytvorené reklamy na konkrétne produkty, ktoré predávate. Popis v inzeráte si vyberiete priamo vo webovej aplikácii.

Inzeráty na produkty v službe Facebook

Facebook ako platforma je tiež dôležitou súčasťou marketingového mixu založeného na výkone. Môžete spustiť dynamické rotujúce reklamy (DPA) a ponúkať svoje produkty zákazníkom aj na Facebooku.

Prečo si vybrať Tanganiku?

Nie je jednoduchší spôsob, ako spustiť reklamu na produkty na internete a začať predávať. Z technického hľadiska je nastavenie kampaní v reklamných systémoch veľmi náročné a následná správa zaberá veľa času. Spoločnosti Tanganica sa podarilo celý proces zjednodušiť a ponúknuť zákazníkom riešenie prostredníctvom webovej aplikácie. O všetkom s vami budeme komunikovať a ponúkneme vám aj bezplatnú konzultáciu.

Komu je modul Tanganica určený?

Doplnok Tanganica je určený pre všetkých, ktorí chcú efektívne predávať svoje produkty na všetkých hlavných marketingových kanáloch. Nezáleží na tom, či začínate alebo už máte rozbehnutú firmu. Vytváranie marketingových kampaní a ich následná optimalizácia si vyžaduje špecifické znalosti a zaberá veľa času. Tanganica a jej technológie vám umožnia efektívne predávať a poskytnú vám viac času na rozvoj vášho internetového obchodu.

Koľko stojí služba?

Suma, ktorú zaplatíte za službu, nie je pevne stanovená. Vždy sa to odráža na kvalite výsledkov a na tom, či s našimi službami zarábate. Prvý mesiac je úplne zadarmo, potom si budeme účtovať 2 % z predaja, ktorý vygenerujeme (t. j. + 2 % ku konečnému PNO), ale len ak dosiahneme skvelé výsledky. Skrátka, platíte len za dobre vykonanú prácu, to je spravodlivé, nie? 

Aktivácia v administrácii e-shopu Upgates

 1. V administrácii e-shopu prejdite do časti Doplnky / Zoznam doplnkov.
 2. Vyhľadajte doplnok Tanganica.
 3. Kliknite v ňom na tlačidlo Aktivovať.
 4. V administrácii e-shopu prejdite do časti Doplnky / Tanganica.
 5. Tu nájdete URL adresu vášho feedu pre Tanganicu. Skopírujte URL adresu tohto feedu a postupujte podľa pokynov spoločnosti Tanganica.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.