• Aplikácia, v ktorej môžete sledovať a publikovať videá.
 • Sociálna sieť zameraná na mladšie publikum používateľov.
 • Prepojenie je k dispozícii pomocou doplnku Elfsight

Prečo používať kanál TikTok?

Vyššie zapojenie návštevníkov. Vyššia miera konverzie.

 • Zvýšená angažovanosť na webových stránkach
  Prilákajte návštevníkov na svoje webové stránky pomocou dynamických videí TikTok, vzbuďte ich záujem a udržte ich pozornosť.

 • Získajte nových divákov TikTok zo svojej webovej stránky
  Prilákajte nových odberateľov TikTok z webu a zostaňte bližšie k cieľovému publiku.

 • Posilnite svoju osobnú značku
  Vaša aktivita na TikToku a silná podpora sociálnych médií zvyšuje dôveryhodnosť vašej značky a zlepšuje jej reputáciu.

  TikTok feed

Flexibilný dizajn widgetov pre akékoľvek zariadenie

Je veľmi jednoduché vytvoriť widget TikTok, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám a celkovému dizajnu webovej stránky bez nutnosti kódovania. Zmeňte veľkosť a proporcie widgetu a vytvarujte ho podľa svojich priestorových potrieb. Automatické prispôsobenie rozloženia prispôsobí widget akémukoľvek rozlíšeniu obrazovky a zabezpečí, aby vyzeral vyvážene na akomkoľvek zariadení.  

Ukážte svoj obsah a dajte mu správne akcenty

Prezentujte svoj dynamický a zábavný obsah TikTok návštevníkom webových stránok tým najatraktívnejším spôsobom. Flexibilné nastavenia záhlavia umožňujú zobraziť alebo skryť nadpis a záhlavie alebo vypnúť záhlavie a presunúť pozornosť na obsah. Ponuku možno prepínať aj na vytvorenie galérie alebo informačného kanála. Vyskakovacie okno vám pomôže bližšie sa pozrieť na obsah so všetkými informáciami a komentármi, ktoré sú na stránke k dispozícii.  

Viacero variantov kariet v jednom widgete

Galéria TikTok Elfsight splní všetky vaše potreby naraz: budete môcť zobraziť iba video a žiadne iné detaily; v spodnej časti karty na tmavom pozadí môže byť nejaký text; nakoniec bude možné prezentovať text pod kartou. Budete tiež môcť pridať vlastné prvky, ako je logo TikTok, počet zobrazení a názov účtu. 

Vyberte si pripravenú paletu farieb alebo si vytvorte vlastný koncept.

Ponúkame výnimočný nástroj pre neprofesionálov - generátor farebných tém, ktorý automaticky vytvorí schému pre váš zásuvný modul. Stačí si vybrať farbu značky, svetlý alebo tmavý režim, a nechať zabudovaný návrhár farieb, aby všetko urobil za vás. Navyše, ak potrebujete jedinečný dizajn, môžete si vždy ďalej prispôsobiť všetky komponenty samostatne: časť záhlavia, vyskakovacie okno, pozadie, farbu textu, farbu odkazov atď. Všetky zmeny môžete okamžite vidieť v online konfigurátore bez kódovania.  

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.