• Sociálna sieť, prostredníctvom ktorej môžete výrazne zvýšiť svoj predaj. 
  • Prepojenie je k dispozícii pomocou doplnku Elfsight

Prečo používať Twitter?

Rozmanitejší obsah. Hlbšie zapojenie zákazníkov.

  • Zvýšená angažovanosť návštevníkov
    Využite obsah Twitteru čo najlepšie, aby ste vytvorili lákavý kanál pre svoje webové stránky a zapojili viac divákov.
  • Získajte viac nových sledovateľov a retweetov
    Vďaka všetkým akciám Twitteru dostupným priamo vo vašom kanáli máte k dispozícii nový spôsob propagácie svojho profilu Twitter.

  • Zvýšenie dôvery pomocou odporúčacích tweetov
    Prezentujte pozitívne referencie zákazníkov o svojich ponukách na Twitteri a zatraktívnite ich viac ako kedykoľvek predtým.

 Twitter feed

Zvýšenie angažovanosti. Získajte viac sledovateľov na Twitteri.

Pomocou nášho widgetu Twitter môžete využívať jedno z najpopulárnejších médií spôsobom, ktorý je užitočný pre vaše podnikanie. Zobrazte svoj profil Twitter na svojej webovej lokalite s vlastným záhlavím a všetkými dostupnými funkciami, aby ste zapojili používateľov a zvýšili počet sledovateľov. Alebo filtrujte tweety podľa hashtagov a prezentujte vybraný obsah na propagáciu svojich produktov alebo iné marketingové účely.  

Spoľahlivých 280 znakov na zvýšenie dôvery vašich zákazníkov

Zanechávajú zákazníci spätnú väzbu o vašej firme na svojej časovej osi Twitteru? Použite najlepšie tweety na vytvorenie zbierky dôveryhodných posudkov pre svoje webové stránky. Pre widget Twitter Tweet ponúkame špeciálne rozloženie Testimonials, ktoré zobrazuje reťazec Tweetov s menom autora, textom a hviezdičkovým hodnotením. Je to skvelá príležitosť, ako zvýšiť dôveryhodnosť značky a urobiť svoje ponuky lákavými pre používateľov webu.  

Jednoduché a rozsiahle možnosti prispôsobenia

Usporiadajte si vlastný widget časovej osi Twitteru najlepším spôsobom, aby ste dosiahli interaktívny zážitok s používateľmi. Ponúkame flexibilné záhlavia dvoch typov pre kompaktnejší alebo bohatší vzhľad, rôzne prvky Tweet, ktoré možno zapínať a vypínať, a škálovateľnú výšku a šírku widgetov na prispôsobenie obsahu. Môžete tiež zmeniť hlavnú farbu, ktorou sa zafarbia aktívne prvky, a prispôsobiť si tak rozhranie. 

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.