Xemel

 • Umožňuje upravovať produktové feedy pre úspešnú online inzerciu kdekoľvek na svete
 • Príprava feedov pre porovnávače tovarov, marketplaces, sociálne siete, systémy PPC, e-shopové riešenia 
 • Napojenie vašich dodávateľov do Upgates
 • Príprava produktových XML a CSV feedov na mieru

Xemel je špecialistom na feed management. Pomocou nástroja Xemel pripravíte kvalitné produktové dáta v XML alebo CSV feedoch pre tovarové porovnávače, marketplace, e-shopové riešenia, sociálne siete a ďalšie inzertné systémy. Stačí vám na to základný produktový feed generovaný v e-shope od Upgates.

Všetky produktové feedy v Xemeli ľahko a rýchlo zeditujete a vytvoríte tak kvalitné feedy, bez ktorých sa úspešná inzercia v dnešnej dobe nezaobíde. Kvalitné feedy s maximom informácií v podobe povinných aj nepovinných údajov zaistia lepšie párovanie produktov, väčšiu vizibilitu na inzertných platformách, vaše zobrazenie pri filtrácii podľa parametrov, atraktívnejšie ponuky (darčeky, labely,..), a tým aj výkonnejšiu inzerciu.

Feedy sa často automaticky aktualizujú (štandardne každých 45 minút, pričom môžete nastaviť kratší alebo dlhší interval), takže údaje vo vašich feedoch sú stále aktuálne. Na rozdiel od programátora je Xemel k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Úpravy v Xemeli  môžete vykonať sami, kedykoľvek potrebujete. 

V Xemeli môžete spravovať aj dáta od vašich dodávateľov. Feed dodávateľa vám v Xemeli jednoducho upravíme a vy ho potom nahráte do Upgates. Feedy od niekoľkých dodávateľov môžeme v Xemeli tiež spojiť do jedného spoločného feedu a tak sa dáta od všetkých dodávateľov nahrajú do Upgates jediným importom. V Xemeli potom spravujete na jednom mieste dáta od všetkých dodávateľov. Tým sa zároveň vyhnete komplikáciám, ktoré často sprevádzajú udržiavanie niekoľkých separátnych importných mostíkov pre dodávateľské dáta (napr. keď napájate dodávateľa po jednom, s pomocou programátora). Niekedy majú dodávatelia informácie rozkúskované v niekoľkých rôznych dátových súboroch, Xemel si hravo poradí aj s týmto.

Prečo si vybrať spoločnosť Xemel?

 • Automatizuje prácu pri optimalizácii feedov a tým šetrí váš čas a peniaze.
 • Na úpravu feedov vôbec nepotrebujete developera, úpravy zvládnete v Xemeli sami.
 • Zlepšíte a spresníte svoju online inzerciu. XML/CSV feedy vyladíte tak, aby vyhovovali požiadavkám inzertných systémov (napr. Heureky, Zboží.cz, Google Nákupov, Facebooku, Kaufland Global Marketplace, Mall, Alza marketplace, Glami, Favi, Ceneo, Idealo, Árukereső a ďalších). Lepší výkon inzercie zaistí ľahšie dosiahnutie predajných cieľov.
 • Prístup k úpravám feedov máte 24/7. Nie ste závislí na voľných kapacitách developera a potrebné úpravy zapracujete obratom (oprava chýb, nastavenie darčekov, dočasné promo akcie, kategorizácia produktov, párovanie produktov, skrytie produktov...).
 • Xemel napojí vašich dodávateľov do e-shopu tak, aby ste zo zdrojov dát od dodávateľov využili maximum informácií a mali tak v e-shope všetko, čo potrebujete vy aj vaši zákazníci.
 • Aktualizácia dát prebieha každých 45 minút alebo podľa potreby.
 • Podrobný audit XML feedov pre Heureku a Zboží.cz vám pomôže vyladiť feedy k dokonalosti.
 • Xemel pripraví feedy na mieru podľa vašich individuálnych požiadaviek.
 • Xemel zvláda aj pokročilé úpravy produktových dát ako je Spájanie niekoľkých feedov do jedného alebo Zlúčnie produktových dát z viacerých zdrojov aj formátov. Vďaka tomu zvládne Xemel pripraviť akýkoľvek feed.
 • Pracovať v Xemeli ide hromadne pomocou pravidiel alebo na úrovni jednotlivých produktov (to nemusíte robiť ručne, úpravy môžete ľahko importovať).
 • Xemel vám pomôže expandovať. Dáta posiela aktuálne do 45 krajín a pomôže aj s produktovými prekladmi.

Testovanie Xemelu je počas 14 dní ZADARMO. Potom prejdete do plateného režimu s fakturáciou podľa štandardného cenníka.

Napísali o nás: Zahraničná expanzia so spoločnosťami Xemel a Upgates

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.