• Program na vizuálne úpravy produktov.
  • Vhodné pri predaji tlačených alebo gravírovateľných predmetov, ktoré si zákazníci môžu pred nákupom prispôsobiť.
  • Umožňuje vám nastaviť nekonečné možnosti prispôsobenia vašich produktov: od jednoduchého prispôsobenia textu a obrázkov až po komplexné pravidlá, ktoré ukazujú skutočný účinok rôznych techník tlače, ako je DTG (priama tlač na odev), sublimácia a sieťotlač.
  • Môžete si zvoliť prispôsobenie všetkých strán produktu, vybrať si medzi jednofarebnou alebo plnofarebnou tlačou, vytvoriť šablóny upraviteľných oblastí a nastaviť viac farieb, veľkostí a štýlov toho istého produktu.

Do systému Upgates sme integrovali 3D konfigurátor produktov Zakeke. Pomocou 2D, 3D a rozšírenej reality v reálnom čase premeníte ľubovoľnú položku v obchode na prispôsobiteľný produkt.

Prepojenie Upgates so Zakeke premení váš online obchod na platformu pre vlastný dizajn produktov

Prechod z webu na tlač - zapojte svojich zákazníkov a umožnite im prispôsobiť si produkty priamo vo vašom obchode. Môžu si vybrať od jednoduchých návrhov až po zložité výtlačky, vytvoriť šablóny upraviteľných oblastí a vybrať si z viacerých farebných možností, veľkostí a štýlov. 

Príprava na zákazkové kótovanie a gravírovanie - Premeňte predstavy svojich zákazníkov na skutočnosť pomocou gravírovacích efektov, ktoré vyzerajú tak reálne, či už na skle, dreve alebo oceli.

Konfigurácia produktu na mieru vrátane 3D ukážky finálneho produktu - Premeňte bežných zákazníkov na dizajnérov vďaka nášmu jedinečnému 3D zážitku z nakupovania. Nie je potrebné žiadne vlastné kódovanie - len ich vízia a predstavivosť.

Umožnite svojim zákazníkom získať jedinečný zážitok, kdekoľvek si to prajete. Zvýšte svoj predaj pomocou 3D a rozšírenej reality. Riešenie Zakeke je optimalizované pre elektronický obchod, reklamu, marketing, predaj B2B a sociálne obchodovanie.

Vyskúšajte ukážku eshopu priamo na Zakeke.

Požiadavky:

  • Rozšírené prispôsobenie (dizajnér vypnutý)
  • Na fungovanie potrebujete aplikačné prostredie na serveri, ktoré vám poskytneme v cene príplatku za prenájom 199,-/mesiac. Tento most sa postará o bezproblémové prepojenie medzi konektormi API oboch strán. 
  • Ceny spoločnosti Zakeke sa pohybujú od približne 5 USD mesačne a môžete platiť priamo spoločnosti Zakeke alebo prostredníctvom nás.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.