Doplnky

Vytvoriť e-shop
30 dní na skúšku zadarmo

Packeta

 • Vyzdvihnutie balíkov v rozsiahlej sieti výdajných miest: viac ako 5 000 výdajných a doručovacích miest v Českej republike a na Slovensku.
 • Dodanie tovaru do druhého dňa od doručenia.
 • Sledovanie zásielok na webe a v mobilnej aplikácii Packeta.
 • Jednoduchý a intuitívny systém správy.
 • Vlastný vyhľadávač dispečingov: aktuálny prehľad dispečingov so všetkými informáciami na jednom mieste.

Tuto službu poskytujú:

Upgates umožňuje aktivovať modul API na pripojenie k službe Packeta. Po aktivácii doplnkového rozhrania API môžete jedným kliknutím odosielať objednávky do Packety, tlačiť štítky a sledovať ich stav. Okrem tohto pripojenia môžete použiť aj iných alternatívnych poskytovateľov, ktorí ponúkajú prenos objednávok.

Chystáme Overené
Balíkuj
Balíkuj
Odporúčame Overené
Chameleoon
Chameleoon
Odporúčame Overené
GO balík
GO balík
Vyvinuté Upgates
Balikobot
Balikobot

Viac o službe

Packeta zabezpečuje prepravu tovaru pre e-shopy. Zákazník si pri nákupe tovaru zvolí jedno z výdajných miest v požadovanej lokalite a prepravca ho tam v priebehu niekoľkých dní doručí. Na pobočkách sa robí aj reklamácie zakúpeného zboží.Úhradu tovaru je vo väčšine pobočiek možné vykonať dobierkou. V roku 2019 prevádzkovala firma vo všetkých krajinách EÚ, vrátane Česka, takmer 5 000 výdajných miest pre 28 000 internetových obchodov. Všetky výdajné miesta sú prevádzkované formou franšízy. Franchize je koncipovaná ako platforma pre malé regionálne podnikateľov. Packeta doručuje tiež na adresu (home delivery).

Od roku 2019 začala spoločnosť poskytovať tiež prepravu zásielok medzi fyzickými osobami v ČR a na slovenské, a to ako na výdajné miesta, tak i na adresu (home delivery).

Prečo zvoliť Packetu?

 • Nečakáte
  Zásielky bežne doručujeme do druhého dňa. Vyzdvihnete si ich kedykoľvek budete chcieť a zaberie to len pár sekúnd.
 • Šetríte
  Doručujeme pre vás zásielky z viac ako 20 000 e-shopov. Naše ceny začínajú na skvelých 41 Kč!
 • Máte pohodlie
  Sme všade tam, kde nás chcete mať - cestou z práce alebo u obchodných centier. Vybrať si môžete zo širokej siete 2674 výdajných miest.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.