Doplnky

Prechod z Wordpress WooComerce na Upgates

Tuto službu poskytujú:

Iwian
Iwian
Marketplace Platené
Shean
Shean

Viac o službe

Najskôr je potrebné vytvoriť skúšobný e-shop na stránke Upgates. Môžete exportovať údaje z vášho e-shopu WooCommerce (produkty, kategórie a zákazníkov) a potom ich importovať do Upgates pomocou služby externého partnera Upgates. 

Prečo a ako presunúť existujúci e-shop z Wordpress WooCommerce na Upgates

Mnohí začínajúci podnikatelia sa v začiatkoch rozhodnú pre bezplatný e-shop z finančných dôvodov, aby zistili, či sa ich podnikateľský plán uberá správnym smerom. Tento krok je v poriadku, kým sa e-shop nerozbehne a vy nezačnete zisťovať, aké funkcie, vylepšenia a ďalšie nástroje na podporu predaja vášmu e-shopu chýbajú.

V určitom okamihu podnikania sa objaví otázka, kam e-shop presunúť. Niekde, kde majú všetko premyslené, vyladené a za celým e-shopom stojí veľký tím ľudí a vám ako podnikateľovi odpadne starosť o technickú stránku e-shopu. Dôležitým faktorom pri rozhodovaní o prechode sú aj náklady na investíciu do e-shopu Woocommerce. Samotný systém Wordpress je zadarmo a samotné pluginy, ktoré by rozšírili WooCommerce o funkcie, ktoré by ste chceli, sú zvyčajne platené. A nie je to práve lacná záležitosť - sumy za pluginy začínajú od 500 do 1000 Kč, a to s neistou zárukou, že budú v budúcnosti pravidelne aktualizované a nebudú predstavovať potenciálne riziko hackerského útoku na e-shop. Každý zásuvný modul je vytvorený iným programátorom a niekedy je veľký problém so vzájomnou kompatibilitou.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.