Prenájom eshopu

Prenájom e-shopu je dnes najrozšírenejším spôsobom, ako ľahko a rýchlo rozbehnúť online obchod. E-shop na prenájom v Upgates môže fungovať v štyroch cenových variantoch. Každý z variantov obsahuje všetky moduly a nie je potrebné nič dokupovať a zvyšovať si tak dodatočné mesačné náklady. Aktualizáciu s modernizáciou máte zadarmo v cene a váš obchod tak bude neustále v dobrej kondícii. Ak neviete, kde začať, prevedieme vás letom svetom možnosťami služby Upgates.

Nie ste programátorom ani grafikom? Nemajte obavy. Vďaka modulu Designer nimi byť ani nemusíte! Môžete sa tak maximálne sústrediť na svoj biznis a všetko ostatné nechať na Upgates. Ak však radi vykonávate drobné úpravy priamo v kóde HTML a CSS, je tu pre vás modul editor kódu.

Prednosti e-shop prenájmu Upgates

  • Grafické nástroje ako napr. Modul Designer umožňujúci tvorivú slobodu bez znalostí programovania.
  • Možnosť detailných úprav tiež v HTML a CSS pomocou editora kódu.
  • Možnosť využitia platených služieb ponúkaných na Marketplace nad rámec variantov prenájmu.
  • Vzhľad e-shopu bude graficky prispôsobený pre všetky bežné zariadenia a veľkosti obrazovky.
  • Multijazyčnosť a multidoménovost umožňujúce expanziu na nové trhy.
  • Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO).
  • Ďalšie výhody nájdete tu.

Nekupujte mačku vo vreci

Založte si e-shop až na 30 dní zadarmo a vyskúšajte, do čoho idete. Následne prejdite na platenú verziu prenájmu e-shopu a ostrú doménu. Radi sa rozhodujete na základe hodnotenie zákazníkov ? Tu sú recenzie z nášho webu a najväčšieho porovnávača e-shop riešení v ČR vybrat-eshop.cz. A nezabudnite sa pozrieť na už hotové e-shopy našich klientov. Mrknite sa tiež na porovnanie e-shopových riešenií na portále 5naj.sk, kde sa Upgates umiestnil na 1. mieste v kategórii Prenájom e-shopov.

Prečo prenájom e-shopu od Upgates?

Na trhu e-commerce je Upgates viac ako 10 rokov. Ide o krabicové riešenie vhodné pre e-shopy pôsobiace prevažne na českom a slovenskom trhu. Víziou Upgates je ponúkať kvalitnú a cenovo dostupnú službu pre dosiahnutie maximálneho komfortu klienta. Cieľom Upgates je zabezpečiť pre vás efektívny prenájom e-shopu, ktorý hravo zvládnete spravovať z akéhokoľvek zariadenia bez nutnosti poznať programovacie jazyky, užívateľské prostredie alebo dizajn internetového obchodu. Rýchla technická podpora sa postará o riešenie vašich požiadaviek.

Hlavné výhody prenájmu e-shopu Upgates oproti konkurencii

Hlavnou výhodou prenajímaného e-shopu Upgates oproti konkurencii je možnosť tvorby prepracovaného dizajnu obchodu a tiež individuálnych úprav v rámci editácie kódu šablón. Ďalej ponúkame neobmedzený počet jazykových mutácií zadarmo alebo s poplatkom 29 € / mesiac na vlastnej doméne. Jazykové mutácie užívateľ spravuje v jednej spoločnej administrácii. Všetko je tak prehľadné a jednoduché. Zároveň máte všetky funkcie v cene každého balíčka prenájmu e-shopu. Nie ste nijako zmluvne viazaní, neplatíte žiadne skryté poplatky navyše, ani nie ste nútení doplácať funkcie nad rámec vášho prenájmu. Tarify nájdete v našom cenníku tu.

Napísali o Upgates

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.