Čo o nás povedali...

Michal Sádecký - give.cz Michal Sádecký give.cz

Před více než 6 lety jsme dostali „revoluční“ nápad spustit e-shop se sportovním a viac...

Ich príbehy

Příběh e-shopu MH Sexshop

Příběh e-shopu MH Sexshop

MH Sexshop byl založen Martinem Hrubým již v roce 2004. Od té doby získal mnoho stálých a spokojených zákazníků. Specializují se na netradiční formy lidské sexuality. Sexualita a tužby jejich klientů pro ně v žádném případě nejsou tabu. Naopak jsou tomu otevřeni a ochotni profesionálně poradit. Právě tím se liší od tradičních českých sexshopů. Více se už ale doptáme přímo majitele, pana Hrubého.

GIVE.cz: Když e-shop pomáhá kamenné prodejně a obráceně

GIVE.cz: Když e-shop pomáhá kamenné prodejně a obráceně

"Viete, k rozhodnutiu vybrať si zo širokej škály práve UPgates nás pred viac ako piatimi rokmi viedlo niekoľko dôvodov," hovorí majiteľ spoločnosti, pán Sádecký. "Hlavným bolo intuitívne a prehľadné ovládanie administrácie, množstvo ponúkaných funkcií a servisná podpora zahrnutá do paušálneho mesačného poplatku. Aj po rokoch som spokojný s prístupom servisnej podpory, ktorá reaguje na akékoľvek podnety k vylepšeniu či prípadné úprave veľmi rýchlo. Väčšinu našich požiadaviek je schopná prakticky obratom realizovať, "dodal. Spolupráca je aj pre nás viac ako podnetná, a preto sme v UPgates radi, že žne svoje ovocie.

Příběh e-shopu GLIX

Příběh e-shopu GLIX

Prečo UPGates?
Z rovnakého dôvodu, ako sme vyberali dodávateľa produktov. Nechceli sme systém, ktorý má väčšina e-shopov v ČR. Ako chcete byť zaujímavý pre vyhľadávače, keď má konkurencia rovnaký zdrojový kód? Ako byť zaujímavý pre návštevníka, keď má konkurencia rovnakú, alebo podobnú šablónu? Stavili sme na UPgates a bola to skvelá voľba.