Referencie

Moderný a zarábajúci internetový obchod, ktorý za pár korún vyhovie individuálnym potrebám vášho podnikania.

Designer

Editor kódu

Príbehy
zákazníkov

Pozrite sa, ako podnikajú vaši bratia a sestry z Upgates rodiny.

Zobraziť všetky
  Granule Bardog: keď sa človeku darí, je potrebné dať niečo naspäť
  Prečítať príbeh
  Oriental.cz: expandujeme celých 22 rokov, čo sme na trhu
  Prečítať príbeh
  Elimashop: spojenie e-shopu s kamennou predajňou sa v našom prípade ukázalo ako ideálne
  Prečítať príbeh
  Machovna.sk: Ako sa z kreatívneho nápadu stalo úspešné podnikanie
  Prečítať príbeh
  IDYLO.cz: Nadčasový štýl a bohatý výber originálnych doplnkov pre váš harmonický domov.
  Prečítať príbeh

Čísla hovoria jasne!

 • ŠETRENIE ČASU-98%
  Nasadenie automatických exportov a importov pre XML feedy nám každý mesiac ušetrilo až 98 % času, ktorý sme venovali aktualizácii a kontrole skladových zásob.

  “Táto funkcia je pre nás kvôli tisícom produktov skladom úplne neoceniteľná. E-shop riešení existuje veľa, ale len Upgates dokázalo splniť všetky naše požiadavky.”

 • OBJEDNÁVKY+300%
  Za rok prevádzky e-shopu na Upgates sa naše tržby a počet objednávok zvýšil o 300 %. Rýchlosť vybavenia objednávky sa skrátila o polovicu.

  “E-shop sme zvládli sprevádzkovať sami. Vybavovanie objednávok, úpravy webu, fakturácia, prehľad o stave skladu. Všetko je rýchle a intuitívne. Pripravujeme nový e-shop pre Slovensko, ktorý bude fungovať opäť na Upgates.”

 • PREDAJE+80%
  Už v prvom mesiaci po prechode sme oproti pôvodnému riešeniu zaznamenali nárast tržieb o 80%.

  “Systém Upgates môžeme len odporučiť - toľko možností individuálnych úprav a vychytávok Vám žiadny iný systém neponúkne. Veľmi chválime podrobné návody, podporu s rýchlou odozvou a multijazyčnosť.”

 • NÁVŠTEVNOSŤ+200%
  Úspora nákladov na prevádzku o 50 % ročne, rýchlosť vybavenia objednávky o 50 %, vyššia organická návštevnosť o 200 % ročne, vyšší počet objednávok o 200 % ročne.

  “Upgates sme zvolili pred konkurenčnou firmou kvôli multijazyčnosti, ktorá je podľa nás v tejto dobe absolútnou nutnosťou pre expanziu e-shopu za hranice. Fungujúci support je tiež skvelou výhodou. Prevádzka je rýchla a bezproblémová.”

 • PREDAJE+433%
  Od prechodu na Upgates sme zaznamenali štvornásobný nárast obratu. Najlepší spôsob, ako úspešne posunúť svoje podnikanie vpred.

  “Vďaka intuitívnemu riešeniu si rýchlo vytvoríte vlastný e-shop. Všetko funguje na 110 % vrátane veľmi užitočnej podpory. Upgates odporúčam všetkým, ktorí chcú zvýšiť predaj a znížiť náklady alebo uvažujú o vytvorení vlastného e-shopu.”

  Michal Mlčoch, obchodní zástupce, gmarkt.cz

Najkvalitnejšie riešenie na trhu podľa recenzií.

Podľa nezávislých recenzií porovnávacích portálov sme dlhodobo špičkou na českom a slovenskom trhu v oblasti e-shopových riešení.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.