Doplnky

Vytvoriť e-shop
30 dní na skúšku zadarmo

Slovenský Doručovací Systém

  • Slovenská prepravná spoločnosť zabezpečujúca prepravu zásielok pre vašich zákazníkov.
  • Sieť pobočiek na celom Slovensku.
  • Dodanie zvyčajne do 24 hodín od odoslania.

Tuto službu poskytujú:

Upgates umožňuje nastaviť "vlastnú" prepravu, ale bez priameho exportu/API. Ak chcete automaticky preniesť údaje do systému dopravcu, musíte použiť jedného z nižšie uvedených poskytovateľov.

Odporúčame Overené
Chameleoon
Chameleoon

Viac o službe

Filozofiou našej prepravnej spoločnosti je individuálny prístup ku každému klientovi a preto sa snažíme v maximálnej možnej miere prispôsobovať vašim požiadavkám. K našim klientom pristupujeme individuálne a sme ochotní s vami rokovať o lepších cenách a podmienkach pre Vás.

SLOVENSKÝ DORUČOVACÍ SYSTÉM, s.r.o. (SDS) vznikol na základe bohatých skúseností profesionálov, ktorí pôsobia v oblasti expresnej prepravy viac ako 25 rokov. Naše schopnosti sme sa v roku 2010 rozhodli spojiť, aby sme vytvorili jedinečnú doručovateľskú spoločnosť s čisto slovenským kapitálom.

Naša prepravná spoločnosť sa opiera o dôsledne rozmiestnenú sieť prevádzok po celom Slovensku, ktoré sa nachádzajú na významných logistických uzloch – Bratislava, Martin, Trenčín, Prešov – Ličartovce, Poprad – Svit, Nitra a Banská Bystrica. Vďaka strategickým pozíciám našich pobočiek môžu naše kuriérske služby pre vás zabezpečiť optimálne pokrytie pri doručovaní zásielok do 24 hodín, prípadne nasledujúci deň po prevzatí zásielky u odosielateľa kdekoľvek na území Slovenska. Zásielky v rámci medzinárodnej prepravy budú doručené v závislosti od vzdialenosti daného štátu.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.