Doplnky

Skip Pay (mallpay)

Tuto službu poskytujú:

Služba Upgates nemá priamu integráciu so službou Skip Pay. Na aktiváciu je potrebné použiť platobnú bránu Comgate, ktorá ponúka Skip Pay ako súčasť svojich služieb.

Odporúčame Vyvinuté Upgates
Comgate platby
Comgate platby

Viac o službe

Platobná metoda Skip Pay prináša revolúciu v nakupovaní. Celý rad výhod získava ako samotný e-shop, tak aj koncoví zákazníci. Klient si môže objednávku do 5 000 Kč , resp. 50 000 Kč, v pokoji prezrieť a vyskúšať, na zaplatenie má 14 - 50 dní po doručení úplne zadarmo. Obchodník však na peniaze nečaká, Skip Pay uhradí plnú čiastku už do 2 dní. Overenie klienta prebieha jednoducho cez sms kód (halierová verifikácia ani doklad totožnosti nie je potrebný), schválenie odloženej platby netrvá dlhšie ako pár sekúnd.

MALL Pay je platobná metóda internetového obchodu mall.cz. Umožňuje predávať stále populárnejšou odloženou platbu. Kedy si môžete tovar zakúpiť, vyskúšať a skutočne zaplatiť až po 14 dňoch. E-shop však prostriedky získava bezprostredne po nákupe. Vďaka tomu je odložená platba výhodná pre obe zúčastnené strany. Limit pre odloženú platbu je 50 000 Kč. 

Prostredníctvom platobnej karty Skip Pay je možné platiť tiež mimo internetového obchodu MALL, a to cez veľmi rozšírenú platobnú bránu Comgate. 

Úspešne fungujeme na najväčších českých e-shopoch (Slevomat.cz, Mall.cz, CZC.cz, Košík.cz a stovky ďalších).

Na Upgates je Skip Pay možné využívať prostredníctvom platobnej brány Comgate.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.