Doplnky

SuperFaktura

 • Online fakturačný program pre malé podniky a slobodné povolania.
 • Poskytuje služby ako fakturácia, úhrada, vedenie záznamov, mobilné platby.
 • Cenové ponuky, objednávky, zálohové faktúry, dodacie listy.

Tuto službu poskytujú:

Pripojenie API sa realizuje pomocou hotového mostíka od jedného z nižšie uvedených integrátorov alebo individuálne v spolupráci s externou agentúrou.

Viac o službe

Vystavte bezplatnú faktúru na niekoľko kliknutí. Faktúru si môžete stiahnuť hneď bez registrácie. Môžete pridať vlastné logo, pečiatku alebo podpis. Zapôsobte na svojich klientov!

 • Postarajte sa o obchod, my sa postaráme o legislatívu.
  Kto by sa chcel starať o to, ako sa majú na faktúre rozdeliť sadzby DPH, aký vzorec má byť uvedený v daňovom doklade, ako má vyzerať faktúra v nemčine alebo kde uviesť prepočet pre faktúru v eurách. Naštudovali sme si to a naučili sme to SuperFakturu. Medzitým sa môžete sústrediť na svoj e-shop.

 • Export pre kuriéra
  Chcete jednoducho preniesť informácie o adrese kuriérovi? So SuperFakturou nemusíte zložito hľadať moduly pre svoj eshop ani zložité konverzné mostíky a už vôbec nemusíte nič prepisovať ručne. Niekoľkými kliknutiami prenesiete údaje kuriérovi a počkáte, kým si príde vyzdvihnúť tovar.

 • Vývoz do účtovníctva
  Vaša účtovníčka si môže stiahnuť všetky potrebné dokumenty. Vo formáte pre jej účtovný systém aj vo formáte PDF na vytlačenie a založenie do účtovného systému. Všetko tak vyriešite digitálne a ušetríte čas sebe aj svojmu účtovníkovi.

 • Viete, koľko zarábate a míňate
  V systéme SuperFaktura budete mať náklady a výnosy pohromade. Môžete si pozrieť, ktorý klient od vás nakupuje najviac, ako vyzerá váš cash flow alebo koľko platíte na DPH. Všetky tieto informácie máte k dispozícii z mobilného telefónu.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.