Tvorba e-shopu UPgates

Už nie je potrebné zbytočne míňať za tvorbu internetového obchodu na zákazku. Ani sa nemusíte obmedzovať len na šablonovitá riešenie zväzujúce vaše individuálne grafické potreby. E-shopy UPgates spájajú výhody oboch týchto prístupov - sú cenovo dostupné, ľahko a rýchlo ich založíte a pritom sú individuálne nastaviteľné.

Pomocou jednoduché administrácie zvládnete e-shop efektívne spravovať, bez toho aby ste museli byť zároveň profesionálnym programátorom alebo grafikom. Môžete sa tak maximálne sústrediť na predaj a všetko ostatné ponechať na UPgates. Čo je ideálnou formou pre dosiahnutie úspechu v e-commerce.

Prečo je pre vás tvorba e-shopu UPgates výhodná a v čom všetkom, sa dočítate v nasledujúcich bodoch. Vyskúšať si tvorbu e-shopu môžete po dobu 1 mesiaca zdarma, bez záväzkov a behom pár kliknutí.

Vytvoriť e-shop ... 30 dní na skúšku zadarmo

Prednosti tvorby e-shopu s UPgates

  • Grafické nástroje ako napr. Modul Designer umožňujúci tvorivú slobodu bez znalostí programovania.
  • Možnosť detailných úprav tiež v HTML a CSS pomocou editora kódu.
  • Možnosť využitia platených služieb ponukového portálu Marketplace.
  • Vzhľad e-shopu bude graficky prispôsobený pre všetky bežné zariadenia a veľkosti obrazovky.
  • Multijazyčnosť a multidoménovost umožňujúci expanziu na nové trhy.
  • Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO).
  • Ďalšie výhody nájdete tu.

Nekupujte mačku vo vreci

Vytvorte si e-shop až na 30 dní zadarmo a vyskúšajte, do čoho idete. Následne prejdite na platenú verziu a ostrú doménu. Rozhodujete sa radi na základe hodnotenie zákazníkov? Tu sú recenzie z nášho webu a najväčšieho zrovnávače e-shop riešení na Slovenku, 5naj.sk.

Ostrá prevádzka môže fungovať vo štyroch variantoch. Každá z variant obsahuje všetky moduly a nie je potrebné nič dokupovať a zvyšovať si tak dodatočné mesačné náklady na prevádzku e-shopu. Aktualizácie a modernizácie máte zadarmo a váš e-shop tak bude neustále v kondícii. Ostatne, pozrite sa sami, ako vyzerajú e-shopy našich klientov.

Prečo tvoriť e-shop s UPgates?

Na trhu e-commerce je UPgates viac ako 10 rokov. Ide o krabicové riešenie vhodné pre e-shopy pôsobiace prevažne na českom a slovenskom trhu. Víziou UPgates je ponúkať kvalitnú a cenovo dostupnú službu pre dosiahnutie maximálneho komfortu klienta pri tvorbe a prevádzke e-shopu. Cieľom UPgates je zabezpečiť efektívne vytvorenie e-shopu, ktoré hravo zvládnete z akéhokoľvek zariadenia bez nutnosti poznať programovacie jazyky, užívateľské prostredie a dizajn internetového obchodu. Rýchla technická podpora sa postará o riešenie vašich požiadaviek.

Hlavné výhody tvorby e-shopu u UPgates oproti konkurencii

Hlavnou výhodou tvorby e-shopu u UPgates oproti konkurencii je možnosť vytvorenie prepracovaného dizajnu e-shopu a tiež individuálnych úprav v rámci editácie kódu šablón. Ďalej potom neobmedzený počet jazykových mutácií zadarmo alebo s poplatkom 29 € / mesiac na vlastnej doméne. Jazykové mutácie užívateľ spravuje v jednej spoločnej administrácii. Všetko je tak prehľadné a jednoduché. Zároveň máte všetky funkcie v cene každého balíčka e-shopu. Nie ste nijako zmluvne viazaní, neplatíte žiadne skryté poplatky navyše, ani nie ste nútení doplácať funkcie nad rámec vášho balíčku. Tarify nájdete v našom cenníku tu.