Tvorba e-shopu trochu inak, rýchlo a lacno

Už nemusíte zbytočne míňať za tvorbu internetového obchodu na zákazku. na zákazku. Ani sa nemusíte obmedzovať šablónovými riešeniami zväzujúcimi vaše individuálne grafické potreby. E-shopy Upgates spájajú výhody oboch týchto prístupov - sú cenovo dostupné, ľahko a rýchlo ich založíte a pritom sú individuálne nastaviteľné.

Pomocou jednoduchej administrácie zvládnete e-shop efektívne spravovať bez toho, aby ste museli byť zároveň profesionálnym programátorom alebo grafikom. Môžete sa tak maximálne sústrediť na predaj a všetko ostatné ponechať na Upgates. Je to ideálna voľba na dosiahnutie úspechu v e-commerce.

Prečo je pre vás tvorba e-shopu Upgates výhodná a v čom všetkom, sa dočítate v nasledujúcich bodoch. Vyskúšať si tvorbu e-shopu môžete po dobu 1 mesiaca zdarma, bez záväzkov a behom pár kliknutí.

Prednosti tvorby e-shopu s Upgates

  • Grafické nástroje ako napr. Modul Designer umožňujúci tvorivú slobodu bez znalostí programovania.
  • Možnosť detailných úprav tiež v HTML a CSS pomocou editora kódu.
  • Možnosť využitia platených služieb ponukového portálu Marketplace.
  • Vzhľad e-shopu bude graficky prispôsobený všetkým bežným zariadeniam a veľkostiam obrazoviek.
  • Multijazyčnosť a multidoménovost umožňujúce expanziu na nové trhy.
  • Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO).
  • Ďalšie výhody nájdete tu.

Nekupujte mačku vo vreci

Vytvorte si e-shop až na 30 dní zadarmo zadarmo a vyskúšajte, do čoho idete. Následne prejdite na platenú verziu a ostrú doménu. Radi sa rozhodujete na základe hodnotenie zákazníkov? Tu sú recenzie z nášho webu a najväčšieho zrovnávače e-shop riešení na Slovenku, 5naj.sk.

Ostrá prevádzka môže fungovať v štyroch variantoch. Každý z variantov obsahuje všetky moduly moduly a nie je potrebné nič dokupovať a zvyšovať si tak dodatočné mesačné náklady na prevádzku e-shopu. Aktualizácie a modernizácie máte zadarmo a váš e-shop bude tak neustále v dobrej kondícii. Ostatne, pozrite sa sami, ako vyzerajú e-shopy našich klientov.

Prečo tvoriť e-shop s Upgates?

Na trhu e-commerce je Upgates viac ako 10 rokov. Ide o krabicové riešenie vhodné pre e-shopy pôsobiace prevažne na českom a slovenskom trhu. Víziou Upgates je ponúkať kvalitnú a cenovo dostupnú službu pre dosiahnutie maximálneho komfortu klienta pri pri tvorbe a prevádzke e-shopu. Cieľom Upgates je zabezpečiť efektívne vytvorenie e-shopu, ktoré hravo zvládnete z akéhokoľvek zariadenia bez znalosti programovacích jazykov, užívateľského prostredia alebo dizajnu internetového obchodu. Rýchla technická podpora sa postará o riešenie vašich požiadaviek.

Hlavné výhody tvorby e-shopu u Upgates oproti konkurencii

Hlavnou výhodou tvorby e-shopu u Upgates oproti konkurencii je vytvorenia prepracovaného dizajnu e-shopu a tiež individuálnych úprav v rámci editácie kódu šablón. Ďalej ponúkame neobmedzený počet jazykových mutácií zadarmo alebo s poplatkom 29 € / mesiac na vlastnej doméne. Jazykové mutácie užívateľ spravuje v jednej spoločnej administrácii. Všetko je tak prehľadné a jednoduché. Zároveň máte všetky funkcie v cene každého balíčka e-shopu. . Nie ste nijako zmluvne viazaní, neplatíte žiadne skryté poplatky navyše, ani nie ste nútení doplácať funkcie nad rámec vášho balíčku. Tarify nájdete v našom cenníku tu.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.