Vďaka novému e-shopu Srdce na dlani môžete deťom splniť ich priania

Väčšina začínajúcich podnikateľov si svoje internetové projekty zakladá s jasným cieľom. Vybudovať si finančnú nezávislosť. Nie vždy to ale platí. Z času na čas totiž vznikne online obchod, ktorého primárnym záujmom je pomoc druhým. A presne toto je prípad nového e-shopu Srdce na dlani, ktorý u nás prevádzkuje rovnako nazvaný nadačný fond. 

E-shop Srdce na dlani je naozaj unikátny. Môžete cez neho totiž doslova zakúpiť radosť pre niekoho iného. Konkrétne pre deti z detských domovov. O tom, aké je to jednoduché, sa však môžete presvedčiť sami. Stačí si zvoliť konkrétny detský domov, s ktorým organizácia spolupracuje a potom už len vybrať, ktoré detské prianie splníte. Záleží len na vás, či si vyberiete finančný príspevok, alebo deťom rovno splníte celý sen a darček pre nich priamo doručíte do detského domova. 

O nadačnom fonde Srdce na dlani

Srdce na dlani založil už v roku 2003 za podpory spoločnosti DELL Computer Vít Šubert. Vďaka tejto podpore sa im najskôr podarilo zrekonštruovať domov Tisá, ktorý bol v tom čase v havarijnom stave. Po podarenej kompletnej rekonštrukcii, vrátane vnútorného vybavenia, začala spolupráca s ďalším detským domovom. Teraz sa nadačný fond okrem pomoci detským domovom venuje tiež starostlivosti o deti, ktoré domovy opustia. Vznikali tak projekty za účelom vytvorenia rodinného zázemia, ďalšieho vzdelávania a prípravy na život. Hlavný pilier dobročinnosti nadačného fondu Srdce na dlani teraz spočíva v Motivačnom programe a Pozáručnej starostlivosti, ktoré deťom poskytujú komplexnú podporu od útleho veku až do dospelosti.