Ako ďaleko je Upgates na mieru?

Upgates je a vždy bude škatuľkové riešenie, ktorého cieľom je splniť požiadavky čo najväčšieho počtu klientov. Nestaviame našim klientom e-shopy na mieru. Namiesto toho vyvíjame nástroj, vďaka ktorému je možné elasticky si prispôsobiť svoj internetový obchod podľa svojich potrieb. Tým sa Upgates blíži e-shopom na mieru, ktorých cena je zvlášť v posledných rokoch astronomická. Za cenu typického škatuľkového riešenia tak s Upgates získate e-shop, ktorý v skutočnosti kombinuje to najlepšie z oboch svetov.

Grafika

90% je možné prispôsobiť na mieru

Vzhľad e-shopu je jedným z hlavných faktorov, ktorý návštevníkov e-shopu zaujme na prvý pohľad. Vlastniť unikátny a dizajnovo vyladený e-shop je skrátka stále dôležitejšie.

Pri Upgates si môžete úplnú väčšinu grafických prvkov prispôsobiť na mieru. Navyše sa obídete bez znalosti programovania alebo kódovania. S naším modulom Dizajnér, rýchlo, ľahko a v reálnom čase nastavíte podľa svojho gusta všetko potrebné. 

Nastavíte základný štýl - farebnosť, formát okrajov, zaoblenie rohov, štýl písma atď. Pridáte logo, bannery a ďalšie prvky. Čokoľvek, čo sa vám nehodí, jednoducho skryjete.

Zo širokej ponuky grafických komponentov nakonfigurujete požadované rozloženie e-shopu. Napr. si vyberiete hlavičku č. 5 alebo zvolíte také rozloženie na hlavnej stránke, ktoré sa najlepšie hodí k orientácii vášho loga. Možností je skrátka nespočetne veľa.

V takto nastavenej grafike môžete vykonávať dodatočné úpravy, teda meniť farebnosť vybraných grafických prvkov. Napr. menu v hlavičke prefarbíte do tmavého variantu. To všetko stále v module dizajnér a bez nutnosti znalosti programovania.

Všetko je prispôsobené pre zobrazenie v mobilných a tablet zariadeniach.

Viac informácií o možnostiach realizácie grafiky >>

Štruktúra

60% je možné prispôsobiť na mieru

Užívateľsky prívetivý e-shop, v ktorom je nákup príjemným a jednoduchým procesom a v ktorom sa nakupujúci dozvie užitočné informácie, rady a tipy. To je ďalší zo zásadných faktorov úspechu. Upgates vám v tomto smere vychádza v ústrety. Všetky grafické prvky navrhujeme tak, aby boli pre vašich zákazníkov čo najpríjemnejšie. Samozrejmosťou je pre nás už dlhé roky nadštandardný dôraz na responzivitu a optimalizáciu pre mobilné zariadenia.

Štruktúra e-shopu sa skladá z najrôznejších komponentov, ktoré dohromady tvoria funkčný web (produkty, menu (kategórie), stránky, košík, účet zákazníka atď.).

Je možné prispôsobiť na mieru

Na Upgates si môžete prispôsobiť vzhľad a obsah jednotlivých komponentov. Úpravami v HTML kóde alebo pomocou vlastných polí pridáte do komponentov ďalšie textové alebo grafické prvky. Týmto spôsobom tak napr. pri produkte je možné zobraziť dodatočné popisy a marketingové polia. Úpravy sa vykonávajú v module Editor kódu.

Viac informácií o možnostiach realizácie grafiky >>

Správne nastavené ceny sú ďalším základom správne fungujúceho e-shopu. U nás môžete výslednú cenu produktu upravovať pomocou cenových vzorcov. Konfigurácia, metráž a varianty potom umožňujú takmer neobmedzene špecifikovať objednávaný produkt. Sami si môžete navrhnúť vlastné dynamické formuláre, ktoré poslúžia na zadanie dopytu, otázky atď.

Čo nie je možné prispôsobiť na mieru?

Každý komponent má naprogramovanú logiku správania. Jej nastavenie je možné upravovať v administrácii a možnosti sú nemenné. Konkrétnym spôsobom, do ktorého nie je možné zasahovať, funguje objednávkový proces, tvorba URL adries, účet zákazníka a podobné systémové veci.

Administrácia

20% je možné prispôsobiť na mieru

Administrácia je pre všetky e-shopy v základe rovnaká. Obsahuje totožné množstvo funkcií, a to naprieč cenovými tarifami. Za funkcie sa totiž u nás nepripláca. Administrácia (a vlastne celý systém) sa neustále rozširuje o nové funkce a tie predošlé sa modernizujú, aby systém nezaostával. Všetky aktualizácie získate automaticky a zdarma. Aj tu ale existuje možnosť prispôsobenia. Administráciu je možné doplniť vlastnými poľami. Východiskové nastavenie dátových polí si tak môžete rozšíriť o ďalšiu funkcionalitu Upgates.

Na tejto stránke

Další zdroje informací

Facebook poradna

Výměna zkušeností, rady a tipy mezi provozovateli e-shopů na systému UPgates.

Přejít do poradny

Akademie

Získejte znalosti od našich specialistů na marketing, obchod, právo a podnikání.

Přejít do akademie

Novinky z Blogu

Co nového jsme pro vás připravili nebo chystáme najdete na blogu.

Přejít do blogu

Nepodařilo se Vám najít tu správnou odpověď?

Kontaktujte naši technickou podporu, která je tu pro vás od pondělí do pátku 8:00 až 16:00 hod.

Zákaznická podpora