UPgates je krabicové riešenie, ktoré ponúka rad nástrojov, pomocou ktorých si môžete svoj e-shop nastaviť na mieru. To všetko za cenu krabicového riešenia. Stupeň nastaviteľnosti jednotlivých prostredí, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou vášho e-shopu, znázorňuje nasledujúci prehľad toho, ako e-shop funguje.

Nemožno prispôsobiť na mieru
Možno prispôsobiť na mieru

Grafika

Grafiku možno podľa potreby prispôsobiť na mieru. Pre rýchle úpravy, kde nepotrebujete vedieť žiadny programovací jazyk, vám poslúži nástroj designer.

Nastavíte základné štýl - farebnosť, formát línií, rohov, písma atď. Pridáte logo, favicon, banner.

Zo širokej ponuky grafických komponentov nakonfigurujete požadované rozloženie e-shopu. Napr. si vyberiete hlavičku č. 5 alebo zvolíte také rozloženie na hlavnej stránke, ktoré vám najlepšie vyhovuje. Možností je veľa.

V takto nastavenej grafike môžete vykonávať dodatočné úpravy, tj. Meniť farebnosť vybraných komponente. Napr. menu v hlavičke prefarbíme do tmavej varianty. To všetko stále v module designer a bez nutnosti poznať programovania.

Všetko je prispôsobené pre zobrazenie v mobilných zariadení.

Viac informácií o možnostiach realizácie grafiky >>

Štruktúra

Štruktúra sa skladá z najrôznejších komponentov, ktoré dohromady tvoria e-shop (produkty, menu, stránky, košík, účet zákazníka atď.).

Čo nemožno prispôsobiť na mieru?

Každý komponent má naprogramovanú logiku správania. Jej nastavenia možno upravovať v administrácii a možnosti sú nemenné. Konkrétnym spôsobom tak funguje objednávkový proces , tvorba URL adries, účet zákazníka a podobné systémové veci.

Možno prispôsobiť na mieru

Prispôsobiť možno vzhľad a obsah jednotlivých komponentov. Úpravami v HTML kóde alebo pomocou vlastných polí pridáte do komponenty ďalšej textové alebo grafické prvky. Týmto spôsobom tak napr. U produktu zobrazíte dodatočné opisy a marketingová pole.

Výslednú cenu produktu možno upravovať pomocou cenových vzorcov. Konfigurácia, metráž a varianty umožňujú takmer neobmedzene špecifikovať objednávaný produkt . Sami si môžete navrhnúť vlastné dynamické formuláre, ktoré poslúžia na zadanie dopytu, dotazu atď.

Administrácia

Administrácia je pre všetky e-shopy v základe rovnaká. Obsahuje totožný výpočet funkcií dokonca aj naprieč všetkými cenovými tarify UPgates. Administrácia (a vlastne celý systém) sa neustále rozširuje o nové funkcie a tie existujúce sa modernizujú, aby systém nezastarával. Všetky aktualizácie získate automaticky a bezplatne. Administráciu je možné doplniť o vlastné pole. Predvolené nastavenie dátových polí si tak môžete rozšíríť o ďalšiu funkcionalitu UPgates.